Pogotowie postrzałkowe

 

Poniżej przedstawiamy zespoły świadczące pomoc w ramach pogotowia postrzałkowego. Najbardziej doświadczeni przewodnicy tropowców i posokowców, którzy będą służyli pomocą jeśli zajdzie potrzeba poszukiwania postrzałka zwierzyny grubej.

Zachęcamy również przewodników tropowców i posokowców do włączania się w pomoc koleżeńską w ramach pogotowia postrzałkowego.

 

 

Grzegorz Potasz tel. 666 035 013 z doświadczonym jamnikiem szorstkowłosym Grandel. Obszar działania - w promieniu 60km od Trzebnicy (ew. dalej po uzgodnieniu), www.grandel-tropowiec.pl


Sławomir Jarocki tel. 502 592 806 z karelskim psem na niedźwiedzie IFPAD ze Starej Rzeki. Obszar działania: 40 km od Wrocławia (ewentualnie w większej odległości po uzgodnieniu).
Nie podejmuję się poszukiwania postrzałków strzelanych przy użyciu sprzętu termowizyjnego lub noktowizyjnego.

  


Bartosz Płucieniczak tel. 691 905 203 z posokowcem bawarskim NABILA Red Samir. Obszar działana w promieniu 50 km od Żmigrodu (ewentualnie dalej po uzgodnieniu)  www.facebook.com/lesnydranfci/

            


Piotr Szewczyk tel. 500 148 092 rejon Nadleśnictwa Żmigród, Milicz, Oborniki Śląskie, Wołów.


Maciej Skrzypek tel. 602 155 232 Posokowiec bawarski Hammer (HORT Canis Rubra) w promieniu 50 km od Wrocławia (ew. dalej po uzgodnieniu).


Krzysztof Hulewicz, tel. 605 902 933 - Złotówek, dojazd po uzgodnieniu telefonicznym. Doświadczone gończe słowackie.

 


Bogusław Piotrowski, tel. 609909173 - Oława, dojazd po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym. Doświadczony wachtelhund.

 


W celu zamieszczenia ogłoszenia prosimy o przesłanie mailem na adres zo.wroclaw@pzlow.pl następujących informacji:
Imię i nazwisko, telefon kontaktowy, rasa psa, obszar działania (np. północna strona Wrocławia lub w promieniu 30km od Milicza lub obwód nr ...).