Polski Związek Łowiecki to ogólnokrajowa organizacja zrzeszająca polskich myśliwych i koła łowieckie.

Zarząd Okręgowy Wrocław

Komisje problemowe

Komisja d/s Wystaw i Kolekcjonerstwa – powołana w 2014 r.

Skład:
  1. Mariusz Kowalczyk – Przewodniczący
  2. Andrzej Skoczylas – Wiceprzewodniczący
  3. Tomasz Grzesiak
  4. Paweł Grzyb
  5. Czesław Pisarek
  6. Stanisław Pleśniak

 

Głównym zadaniem i celem komisji jest propagowanie myślistwa i dorobku PZŁ.

Komisja była trzykrotnie organizatorem Medalowych Wystaw Trofeów PZŁ Okręgu Wrocławskiego pt. ,,Przyroda Łowiectwo”, kilkukrotnym uczestnikiem międzynarodowych wystaw Trofeów Bawarskiego Związku Łowieckiego w Rehau. Organizatorem corocznych Jarmarków Myśliwskich w Prusicach.

Prowadziliśmy liczne spotkania z dziećmi i młodzieżą w szkołach, sprzątanie lasu, konkursy fotograficzne ,,Czysta Gmina”.

Braliśmy udział w konferencjach i spotkaniach dotyczących ASF, w Monachium. Uczestniczymy w Międzynarodowych Noworocznych Spotkaniach Myśliwych Europy organizowanych w Bawarii.

  1. Andrzej Skoczylas – Przewodniczący
  2. Judyta Broda
  3. Michalina Dereń
  4. Małgorzata Skoczylas
  5. Marta Stobińska
  6. Tomasz Błażutycz
  7. Dariusz Piwko
  8. Przemysław Wołkowski
  1. Piotr Błoński – Przewodniczący
  2. Marzena Błońska
  3. Katarzyna Cieleń
  4. Michalina Dereń
  5. Karolina Jasiewicz
  6. Marta Kalecińska
  7. Karolina Konarska
  8. Weronika Kowalska
  9. Małecka Iwona
  10. Mazur Anna
  11. Magdalena Miller
  12. Anna Wygocka
  13. Wiktor Biesiadecki
  14. Krzysztof Chudzikowski
  15. Grzegorz Czajkowski
  16. Dariusz Gała
  17. Krzysztof Hulewicz
  18. Marcin Kałwak
  19. Tomasz Kozina
  20. Marcin Łaś
  21. Piotr Markiewicz
  22. Zbigniew Mrugała
  23. Marcin Nowak
  24. Paweł Popielas
  25. Bartosz Płucieniczak
  26. Filip Sioch
  27. Mariusz Stachów
  28. Piotr Skotnicki
  29. Błażej Szczęsny
  30. Zbigniew Szela
  31. Patrycjusz Wolny
  32. Sebastian Zagłoba
  1. Błażej Szczęsny – Przewodniczący
  2. Piotr Kociołek
  3. Roman Rycombel
  4. Jacek Seniów
  5. Błażej Szczęsny
  1. Franciszek Banaszewski- Przewodniczący
  2. Henryk Jędrzejczak,
  3. Michał Jakubowski,
  4. Edward Podczaszyński,
  5. Stanisław Sęktas,
  6. Edward Makówka,
  7. Adam Rudnicki,
  8. Cezary Kempa,
  9. Wojciech Wrzesiński,
  10. Stanisław Pleśniak,
  11. Igor Krynicki,
  12. Bartłomiej Łaski,
  13. Natalia Socha,
  14. Wojciech Solarski,
  15. Błażej Szczęsny,
  16. Adam Posacki,
  17. Dariusz Gała,
  18. Sylwester Bulak,
  19. Leszek Pestrycowski

 

Przedstawiciele Państwowego Gospodarstwa Leśnego Lasy Państwowe

  1. Piotr Ślusarek,
  2. Jerzy Zemlik,
  3. Paweł Kucharczyk,
  4. Wiesław Mazur,
  5. Jarosław Jaszczak,
  6. Hubert Wlazło,
  7. Tomasz Winowski,
  8. Dariusz Kraśniewski,
  9. Michał Dubicki
  10. Łukasz Banasiak
  11. Marcin Calów
  1. Igor Krynicki – Przewodniczący
  2. Jerzy Zemlik
  3. Edward Makówka
  4. Leszek Pestrycowski
  5. Franciszek Banaszewski
  6. Cezary Kempa
  7. Wojciech Wrzesiński

Nadleśnictwo Henryków:

  • Piotr Ślusarek – koordynator,
    Członkowie:
  • Franciszek Banaszewski,
  • Igor Krynicki
  • Wojciech Solarski.

Nadleśnictwo Miękinia:

  • Jerzy Zemlik – koordynator,
    Członkowie:
  • Bartłomiej Łaski,
  • Franciszek Banaszewski,
  • Michał Jakubowski,
  • Natalia Socha

Nadleśnictwo Milicz:

  • Paweł Kucharczyk – koordynator,
    Członkowie:
  • Marcin Calów,
  • Franciszek Banaszewski,
  • Mariusz Woźny,
  • Leszek Pestrycowski,
  • Zdzisław Musiał,
  • Michał Dubicki,
  • Łukasz Banasiak

Nadleśnictwo Oborniki Śląskie:

  • Wiesław Mazur – koordynator,
    Członkowie:
  • Franciszek Banaszewski,
  • Henryk Jędrzejczak,
  • Edward Makówka

Nadleśnictwo Oleśnica, Nadleśnictwo Syców:

  • Jarosław Jaszczak – koordynator,
  • Franciszek Banaszewski,
  • Stanisław Pleśniak,
  • Edward Podczaszyński,
  • Stanisław Sęktas,
  • Cezary Kempa.

Nadleśnictwo Oława:

  • Hubert Wlazło – koordynator,
    Członkowie:
  • Adam Rudnicki,
  • Franciszek Banaszewski,
  • Błażej Szczęsny

Nadleśnictwo Wołów:

  • Tomasz Winowski – koordynator,
    Członkowie:
  • Adam Posacki,
  • Franciszek Banaszewski,
  • Dariusz Gała,
  • Sylwester Bulak.

Nadleśnictwo Żmigród:

  • Dariusz Kraśniewski – koordynator,
    Członkowie:
  • Franciszek Banaszewski,
  • Wojciech Wrzesiński,
  • Igor Krynicki
  1. Hubert Olejnik – Przewodniczący
  2. Krzysztof Chudzikowski
  3. Edward Hołowiński
  4. Radosław Mrówczyński
  5. Tomasz Pasierbski
  6. Jacek Potocki
  7. Emanuel Skoczylas
  8. Sebastian Skoczylas
  9. Piotr Skotnicki
  10. Aleksander Szydełko
  11. Marcin Żygadło