Polski Związek Łowiecki to ogólnokrajowa organizacja zrzeszająca polskich myśliwych i koła łowieckie.

Strzelectwo

Klasa mistrzowska
L.p.Nr startowyGrupaNazwisko ImięKl.OkręgKonkurencje ŚrutoweŚRUTKULAKULARAZEM
Myśliwska oś praktycznaKrągRAZEMDzikRogacz / LisRAZEM
1255Surma TomaszMŁódź80851002659198189454
27513Afanasjew KamilMWrocław9590902757998177452
3831Prędki PawełMKalisz95100802758492176451
4244Trzaskowski MaciejMWrocław9075902559599194449
57313Oborski PrzemysławMPiła8085902559397190445
6538Ławniczak Łukasz AndrzejMPiła85100802657396169434
7363Samborski JakubMPiotrków Trybunalski7585902509193184434
8194Wójcik Hubert BogusławMWrocław7565952359498192427
98615Czajka Piotr KrzysztofMKonin7095802458197178423
10529Rączka RomanMPoznań8080802408597182422
11265Dobrzykowski RafałMPoznań7585902507397170420
126111Kowalski Jan PiotrMOpole7590902557686162417
13488Socha DominikaMSłupsk9080702407998177417
146311Czerwień Marek HenrykMPiła8580702358597182417
156812Tomaszewski Maciej MarcinMPiła8085802457398171416
16448Szydełko Aleksander WiesławMWrocław7085852407796173413
17377Łukaszewicz Jarosław TomaszMZielona Góra8570802357696172407
185910Chodorowski Janusz BogdanMWrocław8585702407095165405
19204Biereśniewicz WacławMWałbrzych7590702357892170405
2061Kubiaczyk MikołajMPoznań8070852356096156391
21173Sokół PiotrMZielona Góra7580752306096156386
22275Olejarz LeszekMZielona Góra7090602208774161381
23326Marko Henryk StefanMZielona Góra6575752157783160375
2411Bąk MichałMKalisz8075802355878136371
258214Górnik JerzyMKatowice6580902355376129364
266211Łapucewicz JózefMJelenia Góra9095752602774101361
276913Rostalski Jan MarianMWrocław7075652106676142352
286712Gąsiorowski PiotrMJelenia Góra7065601955083133328
29133Trzaskowski StanisławMWrocław6080401806479143323

 

Klasa powszechna
L.p.Nr startowyGrupaNazwisko ImięKl.OkręgKonkurencje ŚrutoweŚRUTKULAKULARAZEM
Myśliwska oś praktycznaKrągRAZEMDzikRogacz / LisRAZEM
19216Dudek RafałPBielsko Biała9085952707193164434
2311Woźniak AdamPPoznań75100952707383156426
3285Stachowiak DawidPLeszno7085902458199180425
4186Ratajczak TomaszPLeszno7090852458594179424
58515Korościk MarcinPKalisz7585802409192183423
626Breska NorbertPLeszno7080852358296178413
732Stanasiuk RafałPWrocław8585902607773150410
8214Narowski TomaszPPoznań7080802308594179409
9781Napierała Adam MarcinPKalisz70759023573100173408
105810Czerwień Szymon PiotrPPiła7075852308096176406
118014Sioch Filip IreneuszPWrocław7580752307796173403
12429Woźniak JakubPPoznań5585902308092172402
13332Malerowicz WojciechPLegnica8080902507279151401
14387Sawkowicz PiotrPLegnica8585852557471145400
157613Marcinkiewicz PawełPWałbrzych6090752258193174399
16102Małczak JózefPWałbrzych8580802456784151396
177012Kozina Tomasz WiktorPWrocław8575902505885143393
18295Kurgan AdrianPWrocław8075802356295157392
19468Banaś RobertPBielsko Biała8065852306693159389
207712Oźlański MarekPKatowice7090852455290142387
2176Łazik KrzysztofPLeszno8075802356783150385
22346Zabiegło EdwardPWrocław7590802455188139384
235610Mioduszewski JanPOpole6575852256989158383
24415Prask Hubert StanisławPWrocław7065902256887155380
256411Łucinkiewicz KrzysztofPWrocław8070702207090160380
265710Konowalski MaciejPPoznań7070752157392165380
277914Laszczyk Michał RyszardPWrocław6570702058194175380
28143Kusiński ArkadiuszPWrocław7570702157787164379
299116Francuz ArturPBielsko Biała7595702404494138378
30163Narowski JacekPPoznań7085702256786153378
31509Smugowski BartoszPWrocław6570652007997176376
32513Mlazga Marcin StanisławPWałbrzych7070702107686162372
33438Hruzd Jarosław HubertPWrocław6065701958687173368
34549Łucinkiewicz WaldemarPWrocław5065801958191172367
35112Gąsiorek BolesławPPoznań7580602156982151366
367112Bagiński Paweł PiotrPWałbrzych7570752205392145365
37224Rusewicz Paweł JanPZielona Góra5555851957892170365
38121Przybył DariuszPKalisz6065651907896174364
398114Rachuna Dariusz MieczysławPWałbrzych8065702155284136351
406010Zagórski Ryszard LechPWrocław7565551956986155350
416611Słatyński Marcin RomanPWałbrzych4570751906991160350
427413Laszczyk RyszardPWrocław7045651807294166346
4387Rejman Paweł JanPWrocław7065601957472146341
44234Stachowiak WaldemarPLeszno5060601707398171341
458915Kot DanielPWałbrzych5555751857179150335
46517Warzecha OlafPBielsko Biała7065401757386159334
476511Kulesz Filip DariuszPWrocław5565601805795152332
48458Danek TomaszPWrocław6555501706694160330
49397Cierniejewski WojciechPWrocław7580201755695151326
507212Dydak MaciejPKatowice5070351556998167322
51356Mnich Marek JerzyPWrocław5060601705086136306
529015Bronowicki Paweł GrzegorzPWrocław5070301506192153303
53417Kamińska KarolinaPSieradz6545551655677133298
548814Miller MagdalenaPWrocław5045601554892140295
555510Dębicki TomaszPWrocław6045401457274146291
56499Kulesz DariuszPWrocław3050601406485149289
579316Suchora MichałPLeszno4565451553987126281
5892Wanic Michał MarekPWrocław5040551455383136281
59402Sarata Paula AnnaPWrocław8030601704067107277
608715Stanasiuk LesławPWrocław655055170345589259
61305Sioch Ireneusz AdamPWrocław4525351053974113218
628414Matusik MariuszPWłocławek6060012008181201
63153Nawrocka Elżbieta AlicjaPWałbrzych251030652291113178
64479Maćkowiak SzymonPPoznań00000000
649416Gronczyński PawełPWałbrzych00000000

 

Klasa C
L.p.Nr startowyGrupaNazwisko ImięKl.OkręgKonkurencje ŚrutoweŚRUTKULAKULARAZEM
Myśliwska oś praktycznaKrągRAZEMDzikRogacz / LisRAZEM
1285Stachowiak DawidPLeszno7085902458199180425
25810Czerwień Szymon PiotrPPiła7075852308096176406
37012Kozina Tomasz WiktorPWrocław8575902505885143393
45610Mioduszewski JanPOpole6575852256989158383
5163Narowski JacekPPoznań7085702256786153378
687Rejman Paweł JanPWrocław7065601957472146341
7417Kamińska KarolinaPSieradz6545551655677133298
88814Miller MagdalenaPWrocław5045601554892140295
95510Dębicki TomaszPWrocław6045401457274146291
10402Sarata Paula AnnaPWrocław8030601704067107277
118414Matusik MariuszPWłocławek6060012008181201
12153Nawrocka Elżbieta AlicjaPWałbrzych251030652291113178
13479Maćkowiak SzymonPPoznań00000000
139416Gronczyński PawełPWałbrzych00000000

 

Klasa Senior
L.p.Nr startowyGrupaNazwisko ImięKl.OkręgKonkurencje ŚrutoweŚRUTKULAKULARAZEM
Myśliwska oś praktycznaKrągRAZEMDzikRogacz / LisRAZEM
15910Chodorowski Janusz BogdanMWrocław8585702407095165405
2204Biereśniewicz WacławMWałbrzych7590702357892170405
376Łazik KrzysztofPLeszno8075802356783150385
4275Olejarz LeszekMZielona Góra7090602208774161381
5326Marko Henryk StefanMZielona Góra6575752157783160375
68214Górnik JerzyMKatowice6580902355376129364
76211Łapucewicz JózefMJelenia Góra9095752602774101361
86913Rostalski Jan MarianMWrocław7075652106676142352
97413Laszczyk RyszardPWrocław7045651807294166346
106712Gąsiorowski PiotrMJelenia Góra7065601955083133328
11133Trzaskowski StanisławMWrocław6080401806479143323
129316Suchora MichałPLeszno4565451553987126281
13305Sioch Ireneusz AdamPWrocław4525351053974113218

 

Klasa Diany
L.p.Nr startowyGrupaNazwisko ImięKl.OkręgKonkurencje ŚrutoweŚRUTKULAKULARAZEM
Myśliwska oś praktycznaKrągRAZEMDzikRogacz / LisRAZEM
1488Socha DominikaMSłupsk9080702407998177417
2417Kamińska KarolinaPSieradz6545551655677133298
38814Miller MagdalenaPWrocław5045601554892140295
4402Sarata Paula AnnaPWrocław8030601704067107277
5153Nawrocka Elżbieta AlicjaPWałbrzych251030652291113178

 

Mix
L.p.Nr start.GrupaNazwisko ImięKl.OkręgKonkurencje ŚrutoweŚRUTKULAKULARAZEMRAZEM MIX
Myśl. oś prak.KrągRAZEMDzikRogacz / LisRAZEM
1488Socha DominikaMSłupsk9080702407998177417851
538Ławniczak Łukasz AndrzejMPiła85100802657396169434
28814Miller MagdalenaPWrocław5045601554892140295698
8014Sioch Filip IreneuszPWrocław7580752307796173403
3417Kamińska KarolinaPSieradz6545551655677133298632
517Warzecha OlafPBielsko Biała7065401757386159334
4402Sarata Paula AnnaPWrocław8030601704067107277558
92Wanic Michał MarekPWrocław5040551455383136281
5153Nawrocka Elżbieta AlicjaPWałbrzych251030652291113178546
438Hruzd Jarosław HubertPWrocław6065701958687173368
Wyniki indywidualne w klasie mistrzowskiej
L.p.Nr startowyGrupaNazwisko ImięKl.OkręgKrągMyśliwska oś praktycznaŚRUTDzikRogacz/LisKULASUMA
17112Wójcik Hubert BogusławMWrocław85908526091100191451
261Markiewicz MaciejMPoznań9575952657695171436
3438Jaszczak Jarosław BernardMWrocław7585802408795182422
492Afanasjew KamilMWrocław8580752408794181421
55510Porowski KonradMWrocław9080802506094154404
6397Szydełko Aleksander WiesławMWrocław7575702208398181401
7387Sejud MichałMWrocław8080802407575150390
85810Chodorowski Janusz BogdanMWrocław6580802257588163388
97313Chudziński Paweł JózefMWrocław8065752206992161381
10499Zagórski Ryszard LechMWrocław6065852107689165375
116311Reka Dariusz StanisławMWrocław8075652206180141361
127413Trzaskowski StanisławMWrocław7060802106289151361
1321Kraśniewski Krzysztof AdamMWrocław8565702204989138358
148114Kraśniewski Dariusz PiotrMWrocław7055752005798155355
15326Rostalski Jan MarianMWrocław5570902156362125340
16183Nowak Krzysztof BogdanMWrocław8575652255855113338
178214Trzaskowski MaciejMWrocław4565501608490174334
18122Woźniak Hubert SzczepanMWrocław4560801855294146331
19549Stofel Leszek EugeniuszMWrocław5550501558281163318
206912Kryszkiewicz Hubert TomaszMKalisz6070551855357110295
Wyniki indywidualne w klasie powszechnej
L.p.Nr startowyGrupaNazwisko ImięKl.OkręgKrągMyśliwska oś praktycznaŚRUTDzikRogacz/LisKULASUMA
1509Skoczylas Sebastian AleksanderPWrocław8085902558377160415
25610Dąbrowski Piotr AdamPWałbrzych8075902457198169414
36411Stanasiuk RafałPWrocław8575752357889167402
4265Chaliński Damian EugeniuszPKalisz7085752308290172402
5346Skóra SebastianPWrocław9570902556577142397
6529Raczyński RemigiuszPWrocław9065752306597162392
7519Gramza MateuszPWrocław8070652158490174389
8285Laszczyk Michał RyszardPWrocław8060752158589174389
95910Dziumakowski Zbigniew EdwardPWrocław8075552107896174384
108014Woźniak Hubert MateuszPWrocław6590852405781138378
11488Łucinkiewicz KrzysztofPWrocław7570852307078148378
12468Danek TomaszPWrocław5575802107096166376
136611Kusiński ArkadiuszPWrocław5580601958497181376
14417Smugowski BartoszPWrocław5560902057693169374
1572Nowak Michał JanPWrocław7060752057791168373
16244Zabiegło EdwardPWrocław8075752304695141371
17143Sioch Filip IreneuszPWrocław8580802454976125370
18336Jaszczak AndrzejPWrocław6590702256877145370
19214Mrówczyński Radosław WiktorPWrocław7565652057286158363
20153Paterek MichałPWrocław6075501858490174359
21234Laszczyk RyszardPWrocław6545751857696172357
22163Krysiak MikołajPKalisz6565752057576151356
23224Woźniak Waldemar RobertPWrocław6055801957387160355
24539Łucinkiewicz WaldemarPWrocław5070601808095175355
25204Cetnarowski Kamil PawełPWrocław7065752104892140350
26458Chudzikowski Krzysztof CzesławPWrocław7570652106473137347
277613Mulka Tomasz AndrzejPWrocław6580652105282134344
288314Kozina Tomasz WiktorPWrocław5565751955982141336
2982Dobrowolski Zbigniew WojciechPWrocław6065651905789146336
30356Jaworski SławomirPWrocław6050651757088158333
3131Rejman Paweł JanPWrocław5035901756192153328
32427Hruzd Jarosław HubertPWrocław6040651658271153318
335710Raczyński RadosławPWrocław6035601556296158313
34316Bojarczuk Przemysław WojciechPKalisz4560751805577132312
35275Tworkowski TomaszPWrocław6555701905664120310
3651Kuriata WojciechPWrocław7565351756965134309
377212Foraita Marcin MiłoszPOpole5560601755971130305
38448Błażejewski PiotrPWrocław5550651705382135305
3911Woźniak Marek IgnacyPWrocław3575801904761108298
40112Roszak ZbigniewPPoznań4550701655775132297
41478Styś Wojciech DanielPWrocław3050651454893141286
426111Bronowicki PawełPWrocław3040551256690156281
43295Zalewski Grzegorz ArturPWrocław4045501354796143278
44133Pałka WiesławPWrocław7560351704758105275
457012Kulesz Filip DariuszPWrocław605560175326799274
46377Mądrzyk Tomasz JózefPWrocław6065301553980119274
478414Foraita JacekPWrocław6030551458045125270
48366Sarata Paula AnnaPWrocław4040501304791138268
496812Olejnik JanPWrocław5060351455861119264
50194Miller MagdalenaPWrocław50654516098998258
51305Szczudło Andrzej SebastianPWrocław3525401007186157257
52102Mnich Marek JerzyPWrocław4050551454366109254
53173Pietras GrzegorzPWrocław4030401105085135245
546010Kulesz DariuszPWrocław603545140415798238
556511Sado Aleksander HubertPWrocław5545351353766103238
567914Sioch IreneuszPWrocław5525301106249111221
577513Brzeziński Tadeusz PawełPWrocław652530120346397217
586211Walczak MateuszPWrocław404545130493382212
596712Szczeciński Adrian StanisławPWrocław403540115245579194
607713Bronowicki LechPOpole404555140153348188
617813Sierpiński SławomirPWrocław352030857130101186
62407Szczot MarekPWrocław50104510506969174
6341Kubaja Piotr MarcinPWrocław251025602675101161
64255Kociatkiewicz Rafał TomaszPWrocław10202555275481136
Wyniki indywidualne w klasie C
L.p.Nr startowyGrupaNazwisko ImięKl.OkręgKrągMyśliwska oś praktycznaŚRUTDzikRogacz/LisKULASUMA
1163Krysiak MikołajPKalisz6565752057576151356
28314Kozina Tomasz WiktorPWrocław5565751955982141336
331Rejman Paweł JanPWrocław5035901756192153328
4448Błażejewski PiotrPWrocław5550651705382135305
5366Sarata Paula AnnaPWrocław4040501304791138268
6194Miller MagdalenaPWrocław50654516098998258
77513Brzeziński Tadeusz PawełPWrocław652530120346397217
8407Szczot MarekPWrocław50104510506969174
9255Kociatkiewicz Rafał TomaszPWrocław10202555275481136
Wyniki indywidualne dian
L.p.Nr startowyGrupaNazwisko ImięKl.OkręgKrągMyśl. oś prak.ŚRUTDzikRogacz / LisKULASUMA
1366Sarata Paula AnnaPWrocław4040501304791138268
2194Miller MagdalenaPWrocław50654516098998258
Wyniki drużynowe
L.p.Nr startowyNazwisko ImięKl.OkręgKrągMyśl. oś prakt.ŚRUTDzikRogacz / LisKULASUMASUMA DRUŻ.Lokata
Piętnastka Wrocław
1156Dąbrowski Piotr AdamPWałbrzych807590245719816941411941
1255Porowski KonradMWrocław9080802506094154404
1066Kusiński ArkadiuszPWrocław5580601958497181376
Jeleń Oleśnica
6643Jaszczak Jarosław BernardMWrocław758580240879518242211822
6738Sejud MichałMWrocław8080802407575150390
6533Jaszczak AndrzejPWrocław6590702256877145370
Jeleń Wrocław
506Markiewicz MaciejMPoznań957595265769517143611533
4914Sioch Filip IreneuszPWrocław8580802454976125370
4845Chudzikowski Krzysztof CzesławPWrocław7570652106473137347
Szarak Jelcz Laskowice 2
5350Skoczylas Sebastian AleksanderPWrocław808590255837716041511434
5158Chodorowski Janusz BogdanMWrocław6580802257588163388
5232Rostalski Jan MarianMWrocław5570902156362125340
Tur Oława
2151Gramza MateuszPWrocław807065215849017438911395
1946Danek TomaszPWrocław5575802107096166376
2041Smugowski BartoszPWrocław5560902057693169374
Bażant Oława
3664Stanasiuk RafałPWrocław857575235788916740211046
3559Dziumakowski Zbigniew EdwardPWrocław8075552107896174384
3754Stofel Leszek EugeniuszMWrocław5550501558281163318
Mewa Milicz
57Nowak Michał JanPWrocław706075205779116837310697
42Kraśniewski Krzysztof AdamMWrocław8565702204989138358
4218Nowak Krzysztof BogdanMWrocław8575652255855113338
Diana Strzelin
1374Trzaskowski StanisławMWrocław706080210628915136110238
1482Trzaskowski MaciejMWrocław4565501608490174334
153Rejman Paweł JanPWrocław5035901756192153328
Daniel Wołów
3249Zagórski Ryszard LechMWrocław60658521076891653759189
3444Błażejewski PiotrPWrocław5550651705382135305
3360Kulesz DariuszPWrocław603545140415798238
Tropowiec Goszcz 2
8012Woźniak Hubert SzczepanMWrocław456080185529414633187410
791Woźniak Marek IgnacyPWrocław3575801904761108298
8117Pietras GrzegorzPWrocław4030401105085135245
Wyniki drużynowe
L.p.Nr startowyNazwisko ImięKl.OkręgKrągMyśl. oś prakt.ŚRUTDzikRogacz / LisKULASUMASUMA DRUŻ.Lokata
Tur Oława
2151Gramza MateuszPWrocław807065215849017438911391
1946Danek TomaszPWrocław5575802107096166376
2041Smugowski BartoszPWrocław5560902057693169374
Sokół Wrocław
6026Chaliński Damian EugeniuszPKalisz708575230829017240210732
5915Paterek MichałPWrocław6075501858490174359
6131Bojarczuk Przemysław WojciechPKalisz4560751805577132312
Im.Św. Hubert Oleśnica
2728Laszczyk Michał RyszardPWrocław806075215858917438910513
2623Laszczyk RyszardPWrocław6545751857696172357
2872Foraita Marcin MiłoszPOpole5560601755971130305
Piętnastka Wrocław
1156Dąbrowski Piotr AdamPWałbrzych807590245719816941410484
1066Kusiński ArkadiuszPWrocław5580601958497181376
919Miller MagdalenaPWrocław50654516098998258
Diana Trzebnica
3034Skóra SebastianPWrocław957090255657714239710465
2924Zabiegło EdwardPWrocław8075752304695141371
3129Zalewski Grzegorz ArturPWrocław4045501354796143278
Tropowiec Goszcz 1
7680Woźniak Hubert MateuszPWrocław659085240578113837810436
7822Woźniak Waldemar RobertPWrocław6055801957387160355
7727Tworkowski TomaszPWrocław6555701905664120310
Szarak Jelcz Laskowice 1
2348Łucinkiewicz KrzysztofPWrocław757085230707814837810077
2453Łucinkiewicz WaldemarPWrocław5070601808095175355
2237Mądrzyk Tomasz JózefPWrocław6065301553980119274
Bażant Oława
3664Stanasiuk RafałPWrocław85757523578891674027868
3559Dziumakowski Zbigniew EdwardPWrocław8075552107896174384
Rolnik Wrocław
645Kuriata WojciechPWrocław75653517569651343097849
6310Mnich Marek JerzyPWrocław4050551454366109254
8779Sioch IreneuszPWrocław5525301106249111221
Łowiec Wrocław
3835Jaworski SławomirPWrocław605065175708815833376410
7130Szczudło Andrzej SebastianPWrocław3525401007186157257
7240Szczot MarekPWrocław50104510506969174
Jeleń Wrocław
4914Sioch Filip IreneuszPWrocław858080245497612537071711
4845Chudzikowski Krzysztof CzesławPWrocław7570652106473137347
WKŁ Widawa
711Roszak ZbigniewPPoznań455070165577513229770112
836Sarata Paula AnnaPWrocław4040501304791138268
625Kociatkiewicz Rafał TomaszPWrocław10202555275481136
Czajka Wrocław
3983Kozina Tomasz WiktorPWrocław556575195598214133668513
4077Bronowicki LechPOpole404555140153348188
414Kubaja Piotr MarcinPWrocław251025602675101161
Remiza Wrocław
4676Mulka Tomasz AndrzejPWrocław658065210528213434463014
4747Styś Wojciech DanielPWrocław3050651454893141286
Diana Milicz
7516Krysiak MikołajPKalisz656575205757615135662015
7368Olejnik JanPWrocław5060351455861119264
Rokita Brzeg Dolny
1862Walczak MateuszPWrocław40454513049338221259216
1667Szczeciński Adrian StanisławPWrocław403540115245579194
1778Sierpiński SławomirPWrocław352030857130101186
Wyniki indywidualne w klasie powszechnej
L.P.Nazwisko i imięNrKlasaKrągPrzelotyZającŚRUTDzikRogaczLisKULASUMA
1Porowski Konrad75P85955050280884750185465
2Skoczylas Sebastian31P751005050275844742173448
3Dobrowolski Zbigniew35P851005040275764139156431
4Raczyński Remigiusz4P75854050250844549178428
5Wójcik Hubert52P85905040265684549162427
6Polak Arkadiusz72P80705050250785044172422
7Polak Tomasz70P75905045260773549161421
8Kaszyca Hubert24P90955050285593935133418
9Kurgan Adrian36P85704535235794850177412
10Sioch Filip48P7595505027091049140410
11Mrówczyński Radosław74P80805050260664440150410
12Mazur Wiesław76P70855045250693444147397
13Kolbusz Zbigniew54P80705025225794744170395
14Białek Andrzej50P90755040255741946139394
15Zagórski Ryszard29P70704550235724542159394
16Woźniak Waldemar9P65704045220774648171391
17Gramza Mateusz59P70855050255444546135390
18Kolbusz Hubert53P85605030225823746165390
19Laszczyk Ryszard16P75554545220724750169389
20Skóra Sebastian26P60755050235713645152387
21Maleszka Krzysztof49P75804040235783835151386
22Danek Tomasz58P70804545240583948145385
23Foraita Marcin18P65804550240653543143383
24Trawiński Michał14P70455050215853845168383
25Froń Roman23P60704545220784440162382
26Komorowski Damian45P65604550220884727162382
27Laszczyk Michał17P75854545250424148131381
28Andryszczak Jan34P90454040215773847162377
29Żygadło Marcin62P65704540220654645156376
30Zabiegło Edward25P60854545235523447133368
31Miszczuk Dariusz27P70754530220464548139359
32Prask Hubert44P55805035220493849136356
33Wróciński Zbigniew73P65654550225424341126351
34Tworkowski Tomasz8P50705045215414847136351
35Kowalski Maciej51P60653540200774133151351
36Raczyński Radosław2P90654045240432838109349
37Pałka Wiesław22P70704530215572849134349
38Jaszczak Andrzej19P65554530195654839152347
39Jaworski Sławomir40P50705025195624935146341
40Foraita Jacek5P70704045225531445112337
41Łucinkiewicz Krzysztof38P70603045205592839126331
42Bronowicki Paweł7P35604050185574346146331
43Łucinkiewicz Waldemar39P65603035190603534129319
44Świerczek Mariusz42P45403040155714242155310
45Halski Zbigniew68P5060354018566499124309
46Polak Marian71P45654535190504521116306
47Gonciarz Sławomir3P45504530170534239134304
48Turowski Tomasz60P70304025165554638139304
49Ciężarek Aleksander57P60653530190333247112302
50Raczyński Rajmund6P45654535190403237109299
51Mądrzyk Tomasz37P35504515145624843153298
52Winowski Tomasz11P755020451906230799289
53Mrochen Mariusz12P50704510175334534112287
54Raczyński Roman1P5055305018526333897282
55Szczudło Andrzej41P45453025145493736122267
56Błażejewski Piotr30P5535404517530154489264
57Roszak Zbigniew61P35503015130374735119249
58Cybulski Marek10P4065352016022342884244
59Kulesz Dariusz28P4055402015529362186241
60Perka Piotr65P5025253513518294794229
61Sarata Paula63P4035353014039182784224
62Chmieluk Martyna43P353030151100363470180













Wyniki indywidualne w klasie mistrzowskiej
L.P.Nazwisko i imięKlasaKrągPrzelotyZającŚRUTDzikRogaczLisKULASUMA
1Jaszczak JarosławM95904550280734550168448
2Trzaskowski MaciejM85904550270764945170440
3Afanasjew KamilM80904550265804747174439
4Wołk BartoszM85804050255884848184439
5Skotnicki PiotrM80955050275614650157432
6Huminiak TomaszM75855045255874046173428
7Markiewicz MaciejM65854050240884848184424
8Szydełko AleksanderM70904550255684848164419
9Olczyk DariuszM80755050255813445160415
10Chudziński PawełM80904550265653048143408
11Trzaskowski StanisławM70904050250783644158408
12Chodorowski JanuszM65905040245694349161406
13Sejud MichałM75753545230804348171401
14Rostalski JanM45754040200704047157357






Klasyfikacja Drużynowa – wyniki zawodników klasy powszechnej
MiejsceNazwa drużynyKulaŚrutSUMA
1Dzik Strzelin4957251 220
2Remiza Wrocław4977151 212
3św. Hubert Oleśnica4437101 153
4Jeleń Syców4297201 149
5Knieja Oleśnica4416901 131
6Diana Trzebnica4246901 114
7Tur Oława4196601 079
8Tropowiec Goszcz4536201 073
9Ponowa 2 Bierutów3996651 064
10Szarak 2 Jelcz Laskowice408540948
11Ponowa 1 Bierutów340595935
12Knieja Wrocław368550918
13Łowiec Wrocław423495918
14Daniel Wołów334565899
15Widawa Wrocław359490849
16Korona Jelcz Laskowice295525820
17Szarak 1 Jelcz Laskowice173275448
18Jeleń Wrocław140270410




Klasyfikacja drużynowa – OPEN
MiejsceNazwa drużynyKulaŚrutSUMA
1Jeleń Wrocław4977651 262
2Jeleń Milicz4957351 230
3Dzik Strzelin4957251 220
4Remiza Wrocław4977151 212
5Szarak 1 Jelcz Laskowice4917201 211
6Jeleń Oleśnica4917051 196
7św. Hubert Oleśnica4437101 153
8Diana Strzelin4407101 150
9Jeleń Syców4297201 149
10Knieja Oleśnica4416901 131
11Diana Trzebnica4246901 114
12Tur Oława4196601 079
13Tropowiec Goszcz4536201 073
14Ponowa 2 Bierutów3996651 064
15Szarak 2 Jelcz Laskowice408540948
16Ponowa 1 Bierutów340595935
17Knieja Wrocław368550918
18Łowiec Wrocław423495918
19Daniel Wołów334565899
20Widawa Wrocław359490849
21Korona Jelcz Laskowice295525820
Wyniki indywidualne w klasie powszechnej
L.P.Nazwisko i imięNrKlasaKrągPrzelotyZającŚrutDzikRogaczLisKulaSUMA
1Afanasjew Kamil50P70955050265675049166431
2Wójcik Hubert43P70905050260754847170430
3Kaszyca Hubert26P95954550285634435142427
4Zabiegło Edward37P75905045260754644165425
5Kolbusz Paweł45P85755050260664850164424
6Raczyński Remigiusz4P90804550265604247149414
7Sioch Filip1P90854535255604549154409
8Mrówczyński Radosław42P60805050240754746168408
9Skotnicki Piotr15P75805040245665046162407
10Laszczyk Ryszard12P60605045215864747180395
11Kurgan Adrian34P75704540230615049160390
12Maleszka Krzysztof7P60804550235674046153388
13Białek Andrzej8P70704050230644747158388
14Skóra Sebastian38P65705040225754738160385
15Komorowski Damian13P60755030215814049170385
16Stofel Leszek24P65655045225684447159384
17Stanasiuk Rafał22P70854050245583445137382
18Laszczyk Michał10P70904545250364647129379
19Skóra Mariusz39P70654525205912948168373
20Jaszczak Andrzej46P65804040225623745144369
21Foraita Jacek6P75454545210694445158368
22Foraita Marcin11P65804040225633643142367
23Gajerski Grzegorz40P75654545230714420135365
24Prask Hubert14P55805040225663440140365
25Tworkowski Tomasz20P45705040205794432155360
26Dobrowolski Zbigniew52P65603525185864840174359
27Pałka Wiesław27P70704035215564737140355
28Kokiel Marek33P70603530195634948160355
29Kolbusz Hubert44P80604540225364644126351
30Raczyński Rajmund5P70554550220454434123343
31Bronowicki Paweł19P50553035170814547173343
32Kowalski Maciej9P55604045200594241142342
33Froń Roman25P70555040215424141124339
34Woźniak Waldemar21P65455040200464842136336
35Błażejewski Piotr18P55504540190564041137327
36Kulesz Filip17P75754520215332550108323
37Grysiński Mirosław35P55503045180533731121301
38Pawlak Michał41P706545352155281171286
39Winowski Tomasz28P75451540175632613102277
40Kulesz Dariusz16P45553535170422635103273
41Mrocheń Mariusz29P403545401602429861221
42Klich Artur36P552540451652602450215
43Roźmiatowski Robert30P45302020115236635150

 

Wyniki indywidualne w klasie mistrzowskiej
L.P.Nazwisko i imięKlasaKrągPrzelotyZającŚrutDzikRogaczLisKulaSUMA
1Huminiak TomaszM80955050275944550189464
2Markiewicz MaciejM90954050275744148163438
3Janczak KrzysztofM85805045260744150165425
4Trzaskowski MaciejM75755045245903446170415
5Trzaskowski StanisławM80905040260663647149409
6Chodorowski JanuszM75904545255593538132387
7Sejud MichałM90755045260621745124384
8Zagórski RyszardM65605050225813444159384
9Dziumakowski ZbigniewM55654550215853647168383

 

Klasyfikacja Drużynowa – OPEN
MiejsceNazwa drużynyKulaŚrutSUMA
1Jeleń Wrocław5068051 311
2Knieja Wrocław4977201 217
3Remiza Wrocław4607451 205
4Diana Trzebnica4936901 183
5Diana Strzelin4797001 179
7Bażant Oława4646851 149
8Św. Hubert Oleśnica4516901 141
10Ponowa Bierutów4306951 125
11Jeleń Syców4067151 121
12Knieja Oleśnica4536651 118
13Puchacz Wrocław3746851 059
14Tropowiec Goszcz4645751 039
15Daniel Wołów370610980
17Dzik Strzelin331575906
19Korona Jelcz-Laskowice198450648

 

Klasyfikacja Drużynowa – wyniki zawodników klasy powszechnej
MiejsceNazwa drużynyKulaŚrutSUMA
1Remiza Wrocław4607451 205
2Diana Trzebnica4936901 183
3Knieja Wrocław4726851 157
4Św. Hubert Oleśnica4516901 141
5Ponowa Bierutów4306951 125
6Jeleń Syców4067151 121
7Knieja Oleśnica4536651 118
8Puchacz Wrocław3746851 059
9Tropowiec Goszcz4645751 039
10Daniel Wołów348575923
11Dzik Strzelin331575906
12Korona Jelcz-Laskowice198450648
Indywidualne w klasie mistrzowskiej
L.P.Nazwisko i imięNrKlasaKrągPrzelotyZającŚRUTDzikRogaczLisKULASUMA
1Niedziałek Kamil52M85904550270885045183453
2Szydełko Aleksander67M85854550265815046177442
3Olczyk Dariusz64M90755035250904943182432
4Dziumakowski Zbigniew7M85854045255774847172427
5Zagórski Ryszard4M85603545225684745160385
6Trzaskowski Stanisław36M90705030240654630141381
7Woźniak Marek23M75704535225594537141366
8Nowak Marcin37M75602035190765046172362
9Stofel Leszek9M70704030210504534129339
10Sejud Michał15M55754015185574836141326
11Żerebecki Leszek24M65453540185504445139324
12Szydełko Krzysztof65M50603535180622625113293
Wyniki indywidualne w klasie powszechnej
L.P.Nazwisko i imięKlasaKrągPrzelotyZającŚRUTDzikRogaczLisKULASUMA
1Trzaskowski MaciejP90904545270885043181451
2Kolbusz PawełP90805050270804647173443
3Kusiński ArkadiuszP90704550255795043172427
4Porowski KonradP80805040250784946173423
5Sioch FilipP95805015240755050175415
6Pawlak MichałP90804045255624844154409
7Mrówczyński RadosławP80804540245734640159404
8Afanasjew KamilP85953545260574442143403
9Chaliński DamianP70855040245704936155400
10Kaszyca HubertP95805030255643545144399
11Jaszczak AndrzejP70904030230724844164394
12Laszczyk MichałP75754040230714844163393
13Skóra SebastianP100755035260554429128388
14Stanasiuk RafałP75704540230794729155385
15Białek AndrzejP65754545230634345151381
16Foraita MarcinP85704515215754842165380
17Froń RomanP65805030225634644153378
18Cetnarowski KamilP75654540225604746153378
19Laszczyk RyszardP60505035195875046183378
20Foraita JacekP70554545215754145161376
21Prask HubertP85905025250484035123373
22Jaszczak JarosławP70654545225494945143368
23Miszczuk DariuszP80605020210644449157367
24Skotnicki PiotrP60653540200705046166366
25Woźniak PrzemysławP70604020190884934171361
26Zabiegło EdwardP55855025215754624145360
27Woźniak WaldemarP65654045215524448144359
28Paterek MichałP75505020195705044164359
29Wójcik HubertP80704545240532540118358
30Pałka WiesławP65804535225453946130355
31Andryszczak JanP80504515190764346165355
32Dobrowolski ZbigniewP40754520180814449174354
33Kokiel MarekP85803020215564933138353
34Tworkowski TomaszP65504535195674742156351
35Łaski BartłomiejP60455030185694441154339
36Janus RadosławP80702525200584336137337
37Kulesza PawełP65604030195663936141336
38Stróżyk ArturP5575405175764733156331
39Kurgan AdrianP85404530200454133119319
40Bronowicki PawełP50454035170544543142312
41Kulesz FilipP80553010175574632135310
42Kowalski MaciejP70654020195343634104299
43Szkop RafałP6575353521031331983293
44Kulesz DariuszP60604010170473734118288
45Mulka TomaszP6550453019031332791281
46Rycombel TomaszP5065402017568333104279
47Jankowski BartoszP50455010155414429114269
48Kijek PiotrP30553025140304144115255
49Mnich MarekP40353010115463322101216
50Solis BartłomiejP155010301054727680185
51Stach PatrykP602530101252615950175
52Filipiak TomaszP402010158529223182167
53Gieronis MarekP40152058016333382162





Klasyfikacja Drużynowa – OPEN
MiejsceNazwa drużynyKulaŚrutSUMA
1Piętnastka Wrocław4996901 189
2św. Hubert Oleśnica5076401147
3Jeleń Syców4277051132
4Diana Trzebnica4306851115
5Puchacz Wrocław3967101106
6Sokół Wrocław4566401096
7Remiza Wrocław3827001082
8Dzik Strzelin4585701028
9Tropowiec Goszcz I4695551024
10Rolnik Wrocław417550967
11Knieja Oleśnica335530865
12Diana Strzelin319485804
14Jeleń Oleśnica307455762
16Odyniec Środa Śląska301400701
17Cyranka Twardogóra270330600
18Daniel Wołów253345598
19Bażant Oława155230385
21Tropowiec Goszcz II144215359
22Orzeł Milicz132205337





Klasyfikacja Drużynowa – wyniki zawodników klasy powszechnej
MiejsceNazwa drużynyKulaŚrutSUMA
1Piętnastka Wrocław4996901189
2Diana Strzelin4607251185
3Bażant Oława4566951151
4Św. Hubert Oleśnica5076401147
5Jeleń Syców4277051132
6Diana Trzebnica4306851115
7Puchacz Wrocław3967101106
8Sokół Wrocław4566401096
9Jeleń Oleśnica4486401088
10Remiza Wrocław3827001082
11Tropowiec Goszcz II4246251049
12Cyranka Twardogóra4475951042
13Dzik Strzelin4585701028
14Tropowiec Goszcz I4695551024
15Daniel Wołów413570983
16Rolnik Wrocław417550967
17Knieja Oleśnica335530865
18Odyniec Środa Śląska301400701
19Orzeł Milicz304395699
Wyniki indywidualne w klasie powszechnej
L.P.Nazwisko i imięNrKlasaKrągPrzelotyZającŚRUTDzikRogaczLisKULASUMA
1Olczyk Dariusz55P90855050275773649162437
2Jaszczak Jarosław35P80954540260784649173433
3Kaszyca Hubert39P90955040275644845157432
4Trzaskowski Maciej58P80904045255804550175430
5Mrówczyński Radosław22P80955040265684544157422
6Kusiński Arkadiusz4P90605045245864447177422
7Chaliński Damian2P75705050245794650175420
8Raczyński Remigiusz57P85954015235844850182417
9Polak Arkadiusz53P75755050250714648165415
10Kolbusz Paweł32P80903535240804546171411
11Stanasiuk Rafał7P75805045250664945160410
12Paterek Michał3P80754535235854346174409
13Dąbrowski Piotr6P90655040245744544163408
14Afanasjew Kamil49P75903545245733546154399
15Laszczyk Ryszard14P80753040225754550170395
16Wożniak Hubert Jr45P75854035235854430159394
17Miszczuk Dariusz11P90804520235654250157392
18Cybulski Marek41P75804535235613849148383
19Skotnicki Piotr62P80604030210754645166376
20Janus Radosław1P90753035230534447144374
21Bronowicki Paweł43P40804035195854549179374
22Szkop Rafał23P65855030230564146143373
23Zabiegło Edward10P65804525215654149155370
24Wójcik Hubert31P80754050245394243124369
25Cetnarowski Kamil50P80754540240394446129369
26Wróblewski Jarosław52P70804035225494748144369
27Pawlak Michał24P65704045220564844148368
28Jaszczak Andrzej36P65705030215624248152367
29Froń Roman37P65654040210624249153363
30Andryszczak Jan19P80654525215554942146361
31Laszczyk Michał15P75704035220603346139359
32Rataj Mateusz60P65654040210663546147357
33Kokiel Marek59P60754525205624145148353
34Mazur Wiesław28P70705030220503744131351
35Skóra Sebastian12P65505045210604530135345
36Mazur Krzysztof29P60754525205554045140345
37Pałka Wiesław38P8585502524530283290335
38Winowski Tomasz40P60653545205633829130335
39Koryś Hubert20P55504530180594347149329
40Łucinkiewicz Krzysztof17P60653045200443648128328
41Łaski Bartłomiej5P50704525190484347138328
42Foraita Jacek13P95604015210463536117327
43Tworkowski Tomasz44P55754520195444630120315
44Łyskawa Dominik33P7550403019533234399294
45Kurgan Adrian21P75251540155613738136291
46Kulesz Filip30P45503530160474234123283
47Madrzyk Tomasz18P45453010130584844150280
48Kopacki Patryk51P504035151406414592232
49Kulesz Dariusz25P603540251603382465225
50Ziółkowski Krystian27P02025206534422096161





Indywidualne w klasie mistrzowskiej
L.P.Nazwisko i imięNrKlasaKrągPrzelotyZającŚRUTDzikRogaczLisKULASUMA
1Szydełko Aleksander *54M95954050280824650178458
2Niedziałek Kamil **56M90905045275844949182457
3Stofel Leszek9M80903550255734442159414
4Zagórski Ryszard26M80804535240754947171411
5Dziumakowski Zbigniew8M85703545235804346169404
6Sejud Michał34M90905020250702550145395
7Chodorowski Janusz16M75853535230694146156386
8Trzaskowski Stanisław61M65753545220634243148368
9Bociek Krzysztof42M85804525235544630130365
10Żerebecki Leszek48M60704040210624248152362
11Wożniak Hubert46M70655035220522442118338
12Woźniak Marek47M45654030180553025110290

*Najlepszy śrut – 280 pkt.
**Najlepsza kula – 182 pkt.





Klasyfikacja Drużynowa – OPEN
MiejsceNazwa drużynyKulaŚrutSUMA
1Bażant Oława4887401228
2Sokół Wrocław4937101203
3Jeleń Olesnica4707251195
4Puchacz Siedlakowice4487151163
5Piętnastka Wrocław4786801158
6Diana 2 Strzelin4716801151
7Diana 1 Strzelin4706701140
8Jeleń Syców4007301130
9Diana Trzebnica4476601107
10Korona Jelcz Laskowice4086751083
11Tropowiec I Goszcz4586251083
12św. Hubert Oleśnica4266551081
13Remiza Wrocław3946801074
14Szarak Jelcz Laskowice434560994
15Tropowiec II Goszcz380610990
16Dzik Strzelin431550981
17Remiza Wołów394585979
18Daniel Wołów332465797





Klasyfikacja Drużynowa – wyniki zawodników klasy powszechnej
MiejsceNazwa drużynyKulaŚrutSUMA
1Sokół Wrocław4937101203
2Puchacz Siedlakowice4487151163
3Piętnastka Wrocław4786801158
4Diana 1 Strzelin4706701140
5Jeleń Syców4007301130
6Diana Trzebnica4476601107
7Tropowiec I Goszcz4586251083
8św. Hubert Oleśnica4266551081
9Remiza Wrocław3946801074
10Dzik Strzelin431550981
11Remiza Wołów394585979
Indywidualne w klasie powszechnej
L.P.Nazwisko i imięNrKlasaKrągPrzelotyZającŚRUTDzikRogaczLisKULASUMA
1Porowski Konrad23P90854540260914450185445
2Skotnicki Piotr61P100954535275744550169444
3Kolbusz Paweł5P65955040250784749174424
4Jaszczak Jarosław42P85855030250734748168418
5Kolbusz Zbigniew4P85854535250694947165415
6Trzaskowski Maciej52P90855015240824547174414
7Raczyński Remigiusz62P85802545235835045178413
8Wróblewski Jarosław50P65904540240724850170410
9Mrówczyński Radosław19P80854535245803747164409
10Kusiński Arkadiusz22P75854030230814943173403
11Zabiegło Edward10P75805035240713550156396
12Polak Arkadiusz55P80853535235754046161396
13Laszczyk Michał26P75754035225724749168393
14Kaszyca Hubert1P80954030245633746146391
15Chaliński Damian36P55854540225655049164389
16Polak Tomasz56P50804530205914448183388
17Laszczyk Ryszard25P75753515200804848176376
18Froń Roman3P70803540225664835149374
19Mazur Krzysztof14P65804535225534445142367
20Miszczuk Dariusz11P75604030205763847161366
21Łuszczyński Krzysztof64P70554035200694746162362
22Andryszczak Jan28P70702530195773748162357
23Skóra Sebastian12P80905030250503224106356
24Kokiel Marek54P60704025195634650159354
25Pałka Wiesław2P80654530220603435129349
26Sikora Krzysztof45P30854530190654548158348
27Mazur Wiesław13P80754035230403442116346
28Foraita Marcin27P35803045190634839150340
29Jaszczak Andrzej40P50654520180664743156336
30Szkop Waldemar20P70705020210394441124334
31Winowski Tomasz46P55755030210602637123333
32Rataj Mateusz53P45653535180594350152332
33Tworkowski Tomasz9P5565405165804839167332
34Bronowicki Paweł7P25554045165624949160325
35Łyskawa Dominik6P75753525210332948110320
36Polak Marian57P60602020160614542148308
37Centnarowski Kamil60P55352035145574443144289
38Kulesz Filip15P757545520020431881281
39Cybulski Marek47P3085403519021243378268
40Kulesz Dariusz17P6070352519015154676266
41Gajerski Grzegorz21P3575453018524331572257
42Kurgan Adrian30P6050253016526332180245
43Pietras Grzegorz8P6030025115314450125240
44Skorupski Wojciech51P554552513025303994224
45Topolanek Arkadiusz24P60450251300182745175
46Kowlaczyk Artur29P10205407536431493168





Indywidualne w klasie mistrzowskiej
L.P.Nazwisko i imięNrKlasaKrągPrzelotyZającŚRUTDzikRogaczLisKULASUMA
1Huminiak Tomasz *31M85905050275904950189464
2Szydełko Aleksander58M95905050285774846171456
3Binko Daniel49M95954540275804446170445
4Szpak Piotr **32M901005045285614649156441
5Wołk Bartosz43M60954550250794844171421
6Markiewicz Maciej33M75755040240785049177417
7Guździoł Hubert34M85955050280522949130410
8Kraśniewski Dariusz38M90855035260684729144404
9Chudziński Paweł44M75755045245614846155400
10Szydełko Krzysztof59M90904535260444548137397
11Zagórski Ryszard16M70704530215904441175390
12Kryszkiewicz Hubert37M85804540250553646137387
13Sejud Michał41M85804530240494349141381
14Woźniak Hubert66M80655040235773038145380
15Trzaskowski Stanisław63M75804025220614148150370
16Kraśniewski Leszek39M85604535225504746143368
17Reka Dariusz65M65904030225414333117342





Klasyfikacja Drużynowa – OPEN
MiejsceNazwa drużynyKulaŚrutSUMA
1Jeleń Wrocław5228001322
2Cyranka Twardogóra5157251240
3Jeleń Milicz4846851169
4Mewa Milicz4247351159
5Remiza Wrocław4497101159
6Jeleń Oleśnica4656701135
7Diana Trzebnica4236951118
8Jeleń Syców4246901114
9św. Hubert Oleśnica4946151109
10Diana Strzelin4856151100
11Cyranka Twargogóra4926001092
12Ryś Wrocław4346451079
13Piętnastka Wrocław4036201023
14Puchacz Wrocław3606401000
15Remiza Wołów339655994
16Tropowiec Goszcz452445897
17Sokół Wrocław294505799
18Dzik Strzelin335435770
19Daniel Wołów251405656
20Korona Jelcz Laskowice201400601





Klasyfikacja Drużynowa – wyniki zawodników klasy powszechnej
MiejsceNazwa drużynyKulaŚrutSUMA
1Remiza Wrocław4497101159
2Diana Trzebnica4236951118
3Jeleń Syców4246901114
4św. Hubert Oleśnica4946151109
5Diana Strzelin4856151100
6Cyranka Twargogóra4926001092
7Piętnastka Wrocław4036201023
8Puchacz Wrocław3606401000
9Remiza Wołów339655994
10Tropowiec Goszcz452445897
11Dzik Strzelin335435770
12Jeleń Oleśnica324430754
13Ryś Wrocław264370634
14Korona Jelcz Laskowice201400601
15Sokół Wrocław164225389
Indywidualne w klasie powszechnej
L.P.Nazwisko i imięNrKlasaKrągZającŚRUTDzikRogaczLisKULASUMA
1Skotnicki Piotr34P809550225884550183408
2Laszczyk Ryszard54P907045205934850191396
3Porowski Konrad72P609550205914849188393
4Kolbusz Paweł2P857550210855044179389
5Kusiński Arkadiusz71P808545210714849168378
6Raczyński Remigiusz7P1007035205774650173378
7Jaszczak Jarosław42P808550215773549161376
8Niedzielski Mariusz78P957550220783737152372
9Mrówczyński Radosław19P758045200764544165365
10Janus Radosław37P707050190873850175365





Indywidualne w klasie mistrzowskiej
L.P.Nazwisko i imięNrKlasaKrągPrzelotyZającŚRUTDzikRogaczLisKULASUMA
1Huminiak Tomasz10M9095050235915049190425
2Szydełko Aleksander88M9080050220914549185405
3Szpak Piotr11M8595045225794641166391
4Szydełko Krzysztof96M8085050215804549174389
5Kraśniewski Leszek75M9080040210854449178388
6Niedziałek Kamil91M8585050220724350165385
7Markiewicz Maciej12M7575050200864948183383
8Czuliński Michał89M7585045205824846176381
9Wołk Bartosz46M6085050195884650184379
10Kryszkiewicz Hubert73M9575050220644348155375





Klasyfikacja Drużynowa – OPEN
MiejsceNazwa drużynyKulaŚrutSUMANr dru.
1Jeleń Wrocław5396601 1998
2Cyranka Twardogóra II5256101 13534
3Mewa Milicz I4716251 09629
4Jeleń Oleśnica4945901 08418
5Mewa Milicz II4706051 07530
6Jeleń Milicz II4835701 05320
7Diana Trzebnica4186301 04810
8św. Hubert Oleśnica4805651 04522
9Sokół Wrocław4615651 02617
10Remiza Wrocław4725501 0225





Klasyfikacja Drużynowa – wyniki zawodników klasy powszechnej
MiejsceNazwa drużynyKulaŚrutSUMANr dru.
1Diana Trzebnica4186301 04810
2św. Hubert Oleśnica4805651 04522
3Sokół Wrocław4615651 02617
4Remiza Wrocław4725501 0225
5Knieja Wrocław4465701 01616
6Puchacz Wrocław44455599911
7Jeleń Milicz I46453099419
8Ostoja Wrocław43154097127
9Cyranka Twardogóra I42852595333
10Jeleń Syców34558092515