Komisje

KOMISJA DS. WYSTAW I KOLEKCJONERSTWA  

Mariusz Kowalczyk
Andrzej Skoczylas
Tomasz Grzesiak
Czesław Pisarek
Stanisław Pleśniak

KOMISJA EDUKACJI I PROMOCJI ŁOWIECTWA

Monika Szima-Efinowicz
Matylda Rataj
Justyna Kasperkiewicz
Tomasz Błażutycz
Krzysztof Pajor
Mateusz Maziak
Piotr Flak
Anna Bodnar

KOMISJA KYNOLOGICZNA                                                                                      

Andrzej Kasperkiewicz
Justyna Kasperkiewicz
Małgorzata Świerczewska
Wiktor Biesiadecki
Filip Sioch
Krzysztof Hulewicz
Jan Piróg
Krzysztof Chudzikowski
Magdalena Miller
Anna Wygocka
Piotr Błoński
Marzena Błońska
Paweł Popielas
Dariusz Gała
Marta Kalecińska
Marcin Nowak
Zbigniew Szela
Krzysztof Korybski
Grzegorz Czajkowski
Zbigniew Mrugała
Ryszard Nowicki
Marcin Łaś
Katarzyna Cieleń
Bartosz Płucienniczak
Mariusz Stachów
Sebastian Zagłoba

KOMISJA ŁUCZNICZA

Jacek Seniów
Piotr Kociołek
Roman Rycombel
Błażej Szczęsny
Ziemowit Tokarski

KOMISJA OCENY PRAWIDŁOWOŚCI ODSTRZAŁU ZWIERZYNY ŁOWNEJ

Igor Krynicki
Andrzej Kasperkiewicz
Paweł Kucharczyk
Jerzy Zemlik
Michał Jakubowski
Edward Podczaszyński
Stanisław Sęktas
Zbigniew Szela
Edward Makówka
Adam Rudnicki
Jerzy Górski
Wiesław Mazur
Henryk Jędrzejczak

KOMISJA WYCENY MEDALOWEJ TROFEÓW ŁOWIECKICH

Igor Krynicki
Andrzej Kasperkiewicz
Jerzy Zemlik
Edward Makówka
Leszek Pestrycowski

ZESPOŁY KOMISJI DS. OCENY PRAWIDŁOWOŚCI ODSTRZAŁU SAMCÓW ZWIERZYNY PŁOWEJ POZYSKANEJ PRZEZ MYŚLIWYCH CUDZOZIEMCÓW

NADLEŚNICTWO HENRYKÓW

Kol. Piotr Ślusarek - Koordynator
Kol. Andrzej Kasperkiewicz
Kol. Stanisław Malec
Kol. Piotr Bubniewicz

NADLEŚNICTWO MIĘKINIA

Kol. Bartłomiej Łaski - Koordynator
Kol. Zbigniew Kamiński
Kol. Jerzy Zemlik

NADLEŚNICTWO MILICZ

Kol. Karol Piechota - Koordynator
Kol. Marcin Calów
Kol. Paweł Kucharczyk
Kol. Zdzisław Musiał
Kol. Mariusz Woźny

NADLEŚNICTWO OBORNIKI ŚLĄSKIE

Kol. Wiesław Mazur - Koordynator
Kol. Henryk Jędrzejczak
Kol. Andrzej Kasperkiewicz
Kol. Marcin Majewski

NADLEŚNICTWO OLEŚNICA

Kol. Jarosław Jaszczak - Koordynator
Kol. Andrzej Białek
Kol. Stanisław Pleśniak
Kol. Ryszard Pietrzak          
Kol. Jerzy Czyszkowski
Kol. Edward Podczaszyński

NADLEŚNICTWO OŁAWA

Kol. Adam Rudnicki - Koordynator
Kol. Grzegorz Pietruńko
Kol. Andrzej Kasperkiewicz
Kol. Szymon Żak

NADLEŚNICTWO SYCÓW

Kol. Stanisław Sęktas - Koordynator
Kol. Jerzy Czyszkowski
Kol. Cezary Kempa
Kol. Edward Podczaszyński
Kol. Marek Woźniak

NADLEŚNICTWO WOŁÓW

Kol. Zbigniew Szela - Koordynator
Kol. Sylwester Bulak
Kol. Andrzej Kasperkiewicz
Kol. Dariusz Gała
Kol. Adam Posacki

NADLEŚNICTWO ŻMIGRÓD

Kol. Dariusz Kraśniewski - Koordynator
Kol. Franciszek Matysiak
Kol. Igor Krynicki
Kol. Zbigniew Świątkowski

KOMISJA DS. STRZELECTWA

Hubert Olejnik
Sandra Bernal
Tomasz Pasierbski
Edward Hołowiński
Sebastian Skoczylas
Jacek Potocki
Radosław Mrówczyński
Marcin Żygadło
Kamil Niedziałek