Okręgowe Zawody Strzeleckie

Wyniki I Pucharu Komisji Strzeleckiej przy ZO PZŁ we Wrocław

Klasa mistrzowska
L.p. Nr startowy Grupa Nazwisko Imię Kl. Okręg Konkurencje Śrutowe ŚRUT KULA KULA RAZEM
Myśliwska oś praktyczna Krąg RAZEM Dzik Rogacz / Lis RAZEM
1 25 5 Surma Tomasz M Łódź 80 85 100 265 91 98 189 454
2 75 13 Afanasjew Kamil M Wrocław 95 90 90 275 79 98 177 452
3 83 1 Prędki Paweł M Kalisz 95 100 80 275 84 92 176 451
4 24 4 Trzaskowski Maciej M Wrocław 90 75 90 255 95 99 194 449
5 73 13 Oborski Przemysław M Piła 80 85 90 255 93 97 190 445
6 53 8 Ławniczak Łukasz Andrzej M Piła 85 100 80 265 73 96 169 434
7 36 3 Samborski Jakub M Piotrków Trybunalski 75 85 90 250 91 93 184 434
8 19 4 Wójcik Hubert Bogusław M Wrocław 75 65 95 235 94 98 192 427
9 86 15 Czajka Piotr Krzysztof M Konin 70 95 80 245 81 97 178 423
10 52 9 Rączka Roman M Poznań 80 80 80 240 85 97 182 422
11 26 5 Dobrzykowski Rafał M Poznań 75 85 90 250 73 97 170 420
12 61 11 Kowalski Jan Piotr M Opole 75 90 90 255 76 86 162 417
13 48 8 Socha Dominika M Słupsk 90 80 70 240 79 98 177 417
14 63 11 Czerwień Marek Henryk M Piła 85 80 70 235 85 97 182 417
15 68 12 Tomaszewski Maciej Marcin M Piła 80 85 80 245 73 98 171 416
16 44 8 Szydełko Aleksander Wiesław M Wrocław 70 85 85 240 77 96 173 413
17 37 7 Łukaszewicz Jarosław Tomasz M Zielona Góra 85 70 80 235 76 96 172 407
18 59 10 Chodorowski Janusz Bogdan M Wrocław 85 85 70 240 70 95 165 405
19 20 4 Biereśniewicz Wacław M Wałbrzych 75 90 70 235 78 92 170 405
20 6 1 Kubiaczyk Mikołaj M Poznań 80 70 85 235 60 96 156 391
21 17 3 Sokół Piotr M Zielona Góra 75 80 75 230 60 96 156 386
22 27 5 Olejarz Leszek M Zielona Góra 70 90 60 220 87 74 161 381
23 32 6 Marko Henryk Stefan M Zielona Góra 65 75 75 215 77 83 160 375
24 1 1 Bąk Michał M Kalisz 80 75 80 235 58 78 136 371
25 82 14 Górnik Jerzy M Katowice 65 80 90 235 53 76 129 364
26 62 11 Łapucewicz Józef M Jelenia Góra 90 95 75 260 27 74 101 361
27 69 13 Rostalski Jan Marian M Wrocław 70 75 65 210 66 76 142 352
28 67 12 Gąsiorowski Piotr M Jelenia Góra 70 65 60 195 50 83 133 328
29 13 3 Trzaskowski Stanisław M Wrocław 60 80 40 180 64 79 143 323
Klasa powszechna
L.p. Nr startowy Grupa Nazwisko Imię Kl. Okręg Konkurencje Śrutowe ŚRUT KULA KULA RAZEM
Myśliwska oś praktyczna Krąg RAZEM Dzik Rogacz / Lis RAZEM
1 92 16 Dudek Rafał P Bielsko Biała 90 85 95 270 71 93 164 434
2 31 1 Woźniak Adam P Poznań 75 100 95 270 73 83 156 426
3 28 5 Stachowiak Dawid P Leszno 70 85 90 245 81 99 180 425
4 18 6 Ratajczak Tomasz P Leszno 70 90 85 245 85 94 179 424
5 85 15 Korościk Marcin P Kalisz 75 85 80 240 91 92 183 423
6 2 6 Breska Norbert P Leszno 70 80 85 235 82 96 178 413
7 3 2 Stanasiuk Rafał P Wrocław 85 85 90 260 77 73 150 410
8 21 4 Narowski Tomasz P Poznań 70 80 80 230 85 94 179 409
9 78 1 Napierała Adam Marcin P Kalisz 70 75 90 235 73 100 173 408
10 58 10 Czerwień Szymon Piotr P Piła 70 75 85 230 80 96 176 406
11 80 14 Sioch Filip Ireneusz P Wrocław 75 80 75 230 77 96 173 403
12 42 9 Woźniak Jakub P Poznań 55 85 90 230 80 92 172 402
13 33 2 Malerowicz Wojciech P Legnica 80 80 90 250 72 79 151 401
14 38 7 Sawkowicz Piotr P Legnica 85 85 85 255 74 71 145 400
15 76 13 Marcinkiewicz Paweł P Wałbrzych 60 90 75 225 81 93 174 399
16 10 2 Małczak Józef P Wałbrzych 85 80 80 245 67 84 151 396
17 70 12 Kozina Tomasz Wiktor P Wrocław 85 75 90 250 58 85 143 393
18 29 5 Kurgan Adrian P Wrocław 80 75 80 235 62 95 157 392
19 46 8 Banaś Robert P Bielsko Biała 80 65 85 230 66 93 159 389
20 77 12 Oźlański Marek P Katowice 70 90 85 245 52 90 142 387
21 7 6 Łazik Krzysztof P Leszno 80 75 80 235 67 83 150 385
22 34 6 Zabiegło Edward P Wrocław 75 90 80 245 51 88 139 384
23 56 10 Mioduszewski Jan P Opole 65 75 85 225 69 89 158 383
24 4 15 Prask Hubert Stanisław P Wrocław 70 65 90 225 68 87 155 380
25 64 11 Łucinkiewicz Krzysztof P Wrocław 80 70 70 220 70 90 160 380
26 57 10 Konowalski Maciej P Poznań 70 70 75 215 73 92 165 380
27 79 14 Laszczyk Michał Ryszard P Wrocław 65 70 70 205 81 94 175 380
28 14 3 Kusiński Arkadiusz P Wrocław 75 70 70 215 77 87 164 379
29 91 16 Francuz Artur P Bielsko Biała 75 95 70 240 44 94 138 378
30 16 3 Narowski Jacek P Poznań 70 85 70 225 67 86 153 378
31 50 9 Smugowski Bartosz P Wrocław 65 70 65 200 79 97 176 376
32 5 13 Mlazga Marcin Stanisław P Wałbrzych 70 70 70 210 76 86 162 372
33 43 8 Hruzd Jarosław Hubert P Wrocław 60 65 70 195 86 87 173 368
34 54 9 Łucinkiewicz Waldemar P Wrocław 50 65 80 195 81 91 172 367
35 11 2 Gąsiorek Bolesław P Poznań 75 80 60 215 69 82 151 366
36 71 12 Bagiński Paweł Piotr P Wałbrzych 75 70 75 220 53 92 145 365
37 22 4 Rusewicz Paweł Jan P Zielona Góra 55 55 85 195 78 92 170 365
38 12 1 Przybył Dariusz P Kalisz 60 65 65 190 78 96 174 364
39 81 14 Rachuna Dariusz Mieczysław P Wałbrzych 80 65 70 215 52 84 136 351
40 60 10 Zagórski Ryszard Lech P Wrocław 75 65 55 195 69 86 155 350
41 66 11 Słatyński Marcin Roman P Wałbrzych 45 70 75 190 69 91 160 350
42 74 13 Laszczyk Ryszard P Wrocław 70 45 65 180 72 94 166 346
43 8 7 Rejman Paweł Jan P Wrocław 70 65 60 195 74 72 146 341
44 23 4 Stachowiak Waldemar P Leszno 50 60 60 170 73 98 171 341
45 89 15 Kot Daniel P Wałbrzych 55 55 75 185 71 79 150 335
46 51 7 Warzecha Olaf P Bielsko Biała 70 65 40 175 73 86 159 334
47 65 11 Kulesz Filip Dariusz P Wrocław 55 65 60 180 57 95 152 332
48 45 8 Danek Tomasz P Wrocław 65 55 50 170 66 94 160 330
49 39 7 Cierniejewski Wojciech P Wrocław 75 80 20 175 56 95 151 326
50 72 12 Dydak Maciej P Katowice 50 70 35 155 69 98 167 322
51 35 6 Mnich Marek Jerzy P Wrocław 50 60 60 170 50 86 136 306
52 90 15 Bronowicki Paweł Grzegorz P Wrocław 50 70 30 150 61 92 153 303
53 41 7 Kamińska Karolina P Sieradz 65 45 55 165 56 77 133 298
54 88 14 Miller Magdalena P Wrocław 50 45 60 155 48 92 140 295
55 55 10 Dębicki Tomasz P Wrocław 60 45 40 145 72 74 146 291
56 49 9 Kulesz Dariusz P Wrocław 30 50 60 140 64 85 149 289
57 93 16 Suchora Michał P Leszno 45 65 45 155 39 87 126 281
58 9 2 Wanic Michał Marek P Wrocław 50 40 55 145 53 83 136 281
59 40 2 Sarata Paula Anna P Wrocław 80 30 60 170 40 67 107 277
60 87 15 Stanasiuk Lesław P Wrocław 65 50 55 170 34 55 89 259
61 30 5 Sioch Ireneusz Adam P Wrocław 45 25 35 105 39 74 113 218
62 84 14 Matusik Mariusz P Włocławek 60 60 0 120 0 81 81 201
63 15 3 Nawrocka Elżbieta Alicja P Wałbrzych 25 10 30 65 22 91 113 178
64 47 9 Maćkowiak Szymon P Poznań 0 0 0 0 0 0 0 0
64 94 16 Gronczyński Paweł P Wałbrzych 0 0 0 0 0 0 0 0
Klasa C
L.p. Nr startowy Grupa Nazwisko Imię Kl. Okręg Konkurencje Śrutowe ŚRUT KULA KULA RAZEM
Myśliwska oś praktyczna Krąg RAZEM Dzik Rogacz / Lis RAZEM
1 28 5 Stachowiak Dawid P Leszno 70 85 90 245 81 99 180 425
2 58 10 Czerwień Szymon Piotr P Piła 70 75 85 230 80 96 176 406
3 70 12 Kozina Tomasz Wiktor P Wrocław 85 75 90 250 58 85 143 393
4 56 10 Mioduszewski Jan P Opole 65 75 85 225 69 89 158 383
5 16 3 Narowski Jacek P Poznań 70 85 70 225 67 86 153 378
6 8 7 Rejman Paweł Jan P Wrocław 70 65 60 195 74 72 146 341
7 41 7 Kamińska Karolina P Sieradz 65 45 55 165 56 77 133 298
8 88 14 Miller Magdalena P Wrocław 50 45 60 155 48 92 140 295
9 55 10 Dębicki Tomasz P Wrocław 60 45 40 145 72 74 146 291
10 40 2 Sarata Paula Anna P Wrocław 80 30 60 170 40 67 107 277
11 84 14 Matusik Mariusz P Włocławek 60 60 0 120 0 81 81 201
12 15 3 Nawrocka Elżbieta Alicja P Wałbrzych 25 10 30 65 22 91 113 178
13 47 9 Maćkowiak Szymon P Poznań 0 0 0 0 0 0 0 0
13 94 16 Gronczyński Paweł P Wałbrzych 0 0 0 0 0 0 0 0
Klasa Senior
L.p. Nr startowy Grupa Nazwisko Imię Kl. Okręg Konkurencje Śrutowe ŚRUT KULA KULA RAZEM
Myśliwska oś praktyczna Krąg RAZEM Dzik Rogacz / Lis RAZEM
1 59 10 Chodorowski Janusz Bogdan M Wrocław 85 85 70 240 70 95 165 405
2 20 4 Biereśniewicz Wacław M Wałbrzych 75 90 70 235 78 92 170 405
3 7 6 Łazik Krzysztof P Leszno 80 75 80 235 67 83 150 385
4 27 5 Olejarz Leszek M Zielona Góra 70 90 60 220 87 74 161 381
5 32 6 Marko Henryk Stefan M Zielona Góra 65 75 75 215 77 83 160 375
6 82 14 Górnik Jerzy M Katowice 65 80 90 235 53 76 129 364
7 62 11 Łapucewicz Józef M Jelenia Góra 90 95 75 260 27 74 101 361
8 69 13 Rostalski Jan Marian M Wrocław 70 75 65 210 66 76 142 352
9 74 13 Laszczyk Ryszard P Wrocław 70 45 65 180 72 94 166 346
10 67 12 Gąsiorowski Piotr M Jelenia Góra 70 65 60 195 50 83 133 328
11 13 3 Trzaskowski Stanisław M Wrocław 60 80 40 180 64 79 143 323
12 93 16 Suchora Michał P Leszno 45 65 45 155 39 87 126 281
13 30 5 Sioch Ireneusz Adam P Wrocław 45 25 35 105 39 74 113 218
Klasa Diany
L.p. Nr startowy Grupa Nazwisko Imię Kl. Okręg Konkurencje Śrutowe ŚRUT KULA KULA RAZEM
Myśliwska oś praktyczna Krąg RAZEM Dzik Rogacz / Lis RAZEM
1 48 8 Socha Dominika M Słupsk 90 80 70 240 79 98 177 417
2 41 7 Kamińska Karolina P Sieradz 65 45 55 165 56 77 133 298
3 88 14 Miller Magdalena P Wrocław 50 45 60 155 48 92 140 295
4 40 2 Sarata Paula Anna P Wrocław 80 30 60 170 40 67 107 277
5 15 3 Nawrocka Elżbieta Alicja P Wałbrzych 25 10 30 65 22 91 113 178

 

Mix
L.p. Nr start. Grupa Nazwisko Imię Kl. Okręg Konkurencje Śrutowe ŚRUT KULA KULA RAZEM RAZEM MIX
Myśl. oś prak. Krąg RAZEM Dzik Rogacz / Lis RAZEM
1 48 8 Socha Dominika M Słupsk 90 80 70 240 79 98 177 417 851
53 8 Ławniczak Łukasz Andrzej M Piła 85 100 80 265 73 96 169 434
2 88 14 Miller Magdalena P Wrocław 50 45 60 155 48 92 140 295 698
80 14 Sioch Filip Ireneusz P Wrocław 75 80 75 230 77 96 173 403
3 41 7 Kamińska Karolina P Sieradz 65 45 55 165 56 77 133 298 632
51 7 Warzecha Olaf P Bielsko Biała 70 65 40 175 73 86 159 334
4 40 2 Sarata Paula Anna P Wrocław 80 30 60 170 40 67 107 277 558
9 2 Wanic Michał Marek P Wrocław 50 40 55 145 53 83 136 281
5 15 3 Nawrocka Elżbieta Alicja P Wałbrzych 25 10 30 65 22 91 113 178 546
43 8 Hruzd Jarosław Hubert P Wrocław 60 65 70 195 86 87 173 368

Wyniki 58. Okręgowych Zawodów Strzeleckich

Wyniki indywidualne w klasie mistrzowskiej
L.p. Nr startowy Grupa Nazwisko Imię Kl. Okręg Krąg Myśliwska oś praktyczna ŚRUT Dzik Rogacz/Lis KULA SUMA
1 71 12 Wójcik Hubert Bogusław M Wrocław 85 90 85 260 91 100 191 451
2 6 1 Markiewicz Maciej M Poznań 95 75 95 265 76 95 171 436
3 43 8 Jaszczak Jarosław Bernard M Wrocław 75 85 80 240 87 95 182 422
4 9 2 Afanasjew Kamil M Wrocław 85 80 75 240 87 94 181 421
5 55 10 Porowski Konrad M Wrocław 90 80 80 250 60 94 154 404
6 39 7 Szydełko Aleksander Wiesław M Wrocław 75 75 70 220 83 98 181 401
7 38 7 Sejud Michał M Wrocław 80 80 80 240 75 75 150 390
8 58 10 Chodorowski Janusz Bogdan M Wrocław 65 80 80 225 75 88 163 388
9 73 13 Chudziński Paweł Józef M Wrocław 80 65 75 220 69 92 161 381
10 49 9 Zagórski Ryszard Lech M Wrocław 60 65 85 210 76 89 165 375
11 63 11 Reka Dariusz Stanisław M Wrocław 80 75 65 220 61 80 141 361
12 74 13 Trzaskowski Stanisław M Wrocław 70 60 80 210 62 89 151 361
13 2 1 Kraśniewski Krzysztof Adam M Wrocław 85 65 70 220 49 89 138 358
14 81 14 Kraśniewski Dariusz Piotr M Wrocław 70 55 75 200 57 98 155 355
15 32 6 Rostalski Jan Marian M Wrocław 55 70 90 215 63 62 125 340
16 18 3 Nowak Krzysztof Bogdan M Wrocław 85 75 65 225 58 55 113 338
17 82 14 Trzaskowski Maciej M Wrocław 45 65 50 160 84 90 174 334
18 12 2 Woźniak Hubert Szczepan M Wrocław 45 60 80 185 52 94 146 331
19 54 9 Stofel Leszek Eugeniusz M Wrocław 55 50 50 155 82 81 163 318
20 69 12 Kryszkiewicz Hubert Tomasz M Kalisz 60 70 55 185 53 57 110 295
Wyniki indywidualne w klasie powszechnej
L.p. Nr startowy Grupa Nazwisko Imię Kl. Okręg Krąg Myśliwska oś praktyczna ŚRUT Dzik Rogacz/Lis KULA SUMA
1 50 9 Skoczylas Sebastian Aleksander P Wrocław 80 85 90 255 83 77 160 415
2 56 10 Dąbrowski Piotr Adam P Wałbrzych 80 75 90 245 71 98 169 414
3 64 11 Stanasiuk Rafał P Wrocław 85 75 75 235 78 89 167 402
4 26 5 Chaliński Damian Eugeniusz P Kalisz 70 85 75 230 82 90 172 402
5 34 6 Skóra Sebastian P Wrocław 95 70 90 255 65 77 142 397
6 52 9 Raczyński Remigiusz P Wrocław 90 65 75 230 65 97 162 392
7 51 9 Gramza Mateusz P Wrocław 80 70 65 215 84 90 174 389
8 28 5 Laszczyk Michał Ryszard P Wrocław 80 60 75 215 85 89 174 389
9 59 10 Dziumakowski Zbigniew Edward P Wrocław 80 75 55 210 78 96 174 384
10 80 14 Woźniak Hubert Mateusz P Wrocław 65 90 85 240 57 81 138 378
11 48 8 Łucinkiewicz Krzysztof P Wrocław 75 70 85 230 70 78 148 378
12 46 8 Danek Tomasz P Wrocław 55 75 80 210 70 96 166 376
13 66 11 Kusiński Arkadiusz P Wrocław 55 80 60 195 84 97 181 376
14 41 7 Smugowski Bartosz P Wrocław 55 60 90 205 76 93 169 374
15 7 2 Nowak Michał Jan P Wrocław 70 60 75 205 77 91 168 373
16 24 4 Zabiegło Edward P Wrocław 80 75 75 230 46 95 141 371
17 14 3 Sioch Filip Ireneusz P Wrocław 85 80 80 245 49 76 125 370
18 33 6 Jaszczak Andrzej P Wrocław 65 90 70 225 68 77 145 370
19 21 4 Mrówczyński Radosław Wiktor P Wrocław 75 65 65 205 72 86 158 363
20 15 3 Paterek Michał P Wrocław 60 75 50 185 84 90 174 359
21 23 4 Laszczyk Ryszard P Wrocław 65 45 75 185 76 96 172 357
22 16 3 Krysiak Mikołaj P Kalisz 65 65 75 205 75 76 151 356
23 22 4 Woźniak Waldemar Robert P Wrocław 60 55 80 195 73 87 160 355
24 53 9 Łucinkiewicz Waldemar P Wrocław 50 70 60 180 80 95 175 355
25 20 4 Cetnarowski Kamil Paweł P Wrocław 70 65 75 210 48 92 140 350
26 45 8 Chudzikowski Krzysztof Czesław P Wrocław 75 70 65 210 64 73 137 347
27 76 13 Mulka Tomasz Andrzej P Wrocław 65 80 65 210 52 82 134 344
28 83 14 Kozina Tomasz Wiktor P Wrocław 55 65 75 195 59 82 141 336
29 8 2 Dobrowolski Zbigniew Wojciech P Wrocław 60 65 65 190 57 89 146 336
30 35 6 Jaworski Sławomir P Wrocław 60 50 65 175 70 88 158 333
31 3 1 Rejman Paweł Jan P Wrocław 50 35 90 175 61 92 153 328
32 42 7 Hruzd Jarosław Hubert P Wrocław 60 40 65 165 82 71 153 318
33 57 10 Raczyński Radosław P Wrocław 60 35 60 155 62 96 158 313
34 31 6 Bojarczuk Przemysław Wojciech P Kalisz 45 60 75 180 55 77 132 312
35 27 5 Tworkowski Tomasz P Wrocław 65 55 70 190 56 64 120 310
36 5 1 Kuriata Wojciech P Wrocław 75 65 35 175 69 65 134 309
37 72 12 Foraita Marcin Miłosz P Opole 55 60 60 175 59 71 130 305
38 44 8 Błażejewski Piotr P Wrocław 55 50 65 170 53 82 135 305
39 1 1 Woźniak Marek Ignacy P Wrocław 35 75 80 190 47 61 108 298
40 11 2 Roszak Zbigniew P Poznań 45 50 70 165 57 75 132 297
41 47 8 Styś Wojciech Daniel P Wrocław 30 50 65 145 48 93 141 286
42 61 11 Bronowicki Paweł P Wrocław 30 40 55 125 66 90 156 281
43 29 5 Zalewski Grzegorz Artur P Wrocław 40 45 50 135 47 96 143 278
44 13 3 Pałka Wiesław P Wrocław 75 60 35 170 47 58 105 275
45 70 12 Kulesz Filip Dariusz P Wrocław 60 55 60 175 32 67 99 274
46 37 7 Mądrzyk Tomasz Józef P Wrocław 60 65 30 155 39 80 119 274
47 84 14 Foraita Jacek P Wrocław 60 30 55 145 80 45 125 270
48 36 6 Sarata Paula Anna P Wrocław 40 40 50 130 47 91 138 268
49 68 12 Olejnik Jan P Wrocław 50 60 35 145 58 61 119 264
50 19 4 Miller Magdalena P Wrocław 50 65 45 160 9 89 98 258
51 30 5 Szczudło Andrzej Sebastian P Wrocław 35 25 40 100 71 86 157 257
52 10 2 Mnich Marek Jerzy P Wrocław 40 50 55 145 43 66 109 254
53 17 3 Pietras Grzegorz P Wrocław 40 30 40 110 50 85 135 245
54 60 10 Kulesz Dariusz P Wrocław 60 35 45 140 41 57 98 238
55 65 11 Sado Aleksander Hubert P Wrocław 55 45 35 135 37 66 103 238
56 79 14 Sioch Ireneusz P Wrocław 55 25 30 110 62 49 111 221
57 75 13 Brzeziński Tadeusz Paweł P Wrocław 65 25 30 120 34 63 97 217
58 62 11 Walczak Mateusz P Wrocław 40 45 45 130 49 33 82 212
59 67 12 Szczeciński Adrian Stanisław P Wrocław 40 35 40 115 24 55 79 194
60 77 13 Bronowicki Lech P Opole 40 45 55 140 15 33 48 188
61 78 13 Sierpiński Sławomir P Wrocław 35 20 30 85 71 30 101 186
62 40 7 Szczot Marek P Wrocław 50 10 45 105 0 69 69 174
63 4 1 Kubaja Piotr Marcin P Wrocław 25 10 25 60 26 75 101 161
64 25 5 Kociatkiewicz Rafał Tomasz P Wrocław 10 20 25 55 27 54 81 136
Wyniki indywidualne w klasie C
L.p. Nr startowy Grupa Nazwisko Imię Kl. Okręg Krąg Myśliwska oś praktyczna ŚRUT Dzik Rogacz/Lis KULA SUMA
1 16 3 Krysiak Mikołaj P Kalisz 65 65 75 205 75 76 151 356
2 83 14 Kozina Tomasz Wiktor P Wrocław 55 65 75 195 59 82 141 336
3 3 1 Rejman Paweł Jan P Wrocław 50 35 90 175 61 92 153 328
4 44 8 Błażejewski Piotr P Wrocław 55 50 65 170 53 82 135 305
5 36 6 Sarata Paula Anna P Wrocław 40 40 50 130 47 91 138 268
6 19 4 Miller Magdalena P Wrocław 50 65 45 160 9 89 98 258
7 75 13 Brzeziński Tadeusz Paweł P Wrocław 65 25 30 120 34 63 97 217
8 40 7 Szczot Marek P Wrocław 50 10 45 105 0 69 69 174
9 25 5 Kociatkiewicz Rafał Tomasz P Wrocław 10 20 25 55 27 54 81 136
Wyniki indywidualne dian
L.p. Nr startowy Grupa Nazwisko Imię Kl. Okręg Krąg Myśl. oś prak. ŚRUT Dzik Rogacz / Lis KULA SUMA
1 36 6 Sarata Paula Anna P Wrocław 40 40 50 130 47 91 138 268
2 19 4 Miller Magdalena P Wrocław 50 65 45 160 9 89 98 258
Wyniki drużynowe
L.p. Nr startowy Nazwisko Imię Kl. Okręg Krąg Myśl. oś prakt. ŚRUT Dzik Rogacz / Lis KULA SUMA SUMA DRUŻ. Lokata
Piętnastka Wrocław
11 56 Dąbrowski Piotr Adam P Wałbrzych 80 75 90 245 71 98 169 414 1194 1
12 55 Porowski Konrad M Wrocław 90 80 80 250 60 94 154 404
10 66 Kusiński Arkadiusz P Wrocław 55 80 60 195 84 97 181 376
Jeleń Oleśnica
66 43 Jaszczak Jarosław Bernard M Wrocław 75 85 80 240 87 95 182 422 1182 2
67 38 Sejud Michał M Wrocław 80 80 80 240 75 75 150 390
65 33 Jaszczak Andrzej P Wrocław 65 90 70 225 68 77 145 370
Jeleń Wrocław
50 6 Markiewicz Maciej M Poznań 95 75 95 265 76 95 171 436 1153 3
49 14 Sioch Filip Ireneusz P Wrocław 85 80 80 245 49 76 125 370
48 45 Chudzikowski Krzysztof Czesław P Wrocław 75 70 65 210 64 73 137 347
Szarak Jelcz Laskowice 2
53 50 Skoczylas Sebastian Aleksander P Wrocław 80 85 90 255 83 77 160 415 1143 4
51 58 Chodorowski Janusz Bogdan M Wrocław 65 80 80 225 75 88 163 388
52 32 Rostalski Jan Marian M Wrocław 55 70 90 215 63 62 125 340
Tur Oława
21 51 Gramza Mateusz P Wrocław 80 70 65 215 84 90 174 389 1139 5
19 46 Danek Tomasz P Wrocław 55 75 80 210 70 96 166 376
20 41 Smugowski Bartosz P Wrocław 55 60 90 205 76 93 169 374
Bażant Oława
36 64 Stanasiuk Rafał P Wrocław 85 75 75 235 78 89 167 402 1104 6
35 59 Dziumakowski Zbigniew Edward P Wrocław 80 75 55 210 78 96 174 384
37 54 Stofel Leszek Eugeniusz M Wrocław 55 50 50 155 82 81 163 318
Mewa Milicz
5 7 Nowak Michał Jan P Wrocław 70 60 75 205 77 91 168 373 1069 7
4 2 Kraśniewski Krzysztof Adam M Wrocław 85 65 70 220 49 89 138 358
42 18 Nowak Krzysztof Bogdan M Wrocław 85 75 65 225 58 55 113 338
Diana Strzelin
13 74 Trzaskowski Stanisław M Wrocław 70 60 80 210 62 89 151 361 1023 8
14 82 Trzaskowski Maciej M Wrocław 45 65 50 160 84 90 174 334
15 3 Rejman Paweł Jan P Wrocław 50 35 90 175 61 92 153 328
Daniel Wołów
32 49 Zagórski Ryszard Lech M Wrocław 60 65 85 210 76 89 165 375 918 9
34 44 Błażejewski Piotr P Wrocław 55 50 65 170 53 82 135 305
33 60 Kulesz Dariusz P Wrocław 60 35 45 140 41 57 98 238
Tropowiec Goszcz 2
80 12 Woźniak Hubert Szczepan M Wrocław 45 60 80 185 52 94 146 331 874 10
79 1 Woźniak Marek Ignacy P Wrocław 35 75 80 190 47 61 108 298
81 17 Pietras Grzegorz P Wrocław 40 30 40 110 50 85 135 245
Wyniki drużynowe
L.p. Nr startowy Nazwisko Imię Kl. Okręg Krąg Myśl. oś prakt. ŚRUT Dzik Rogacz / Lis KULA SUMA SUMA DRUŻ. Lokata
Tur Oława
21 51 Gramza Mateusz P Wrocław 80 70 65 215 84 90 174 389 1139 1
19 46 Danek Tomasz P Wrocław 55 75 80 210 70 96 166 376
20 41 Smugowski Bartosz P Wrocław 55 60 90 205 76 93 169 374
Sokół Wrocław
60 26 Chaliński Damian Eugeniusz P Kalisz 70 85 75 230 82 90 172 402 1073 2
59 15 Paterek Michał P Wrocław 60 75 50 185 84 90 174 359
61 31 Bojarczuk Przemysław Wojciech P Kalisz 45 60 75 180 55 77 132 312
Im.Św. Hubert Oleśnica
27 28 Laszczyk Michał Ryszard P Wrocław 80 60 75 215 85 89 174 389 1051 3
26 23 Laszczyk Ryszard P Wrocław 65 45 75 185 76 96 172 357
28 72 Foraita Marcin Miłosz P Opole 55 60 60 175 59 71 130 305
Piętnastka Wrocław
11 56 Dąbrowski Piotr Adam P Wałbrzych 80 75 90 245 71 98 169 414 1048 4
10 66 Kusiński Arkadiusz P Wrocław 55 80 60 195 84 97 181 376
9 19 Miller Magdalena P Wrocław 50 65 45 160 9 89 98 258
Diana Trzebnica
30 34 Skóra Sebastian P Wrocław 95 70 90 255 65 77 142 397 1046 5
29 24 Zabiegło Edward P Wrocław 80 75 75 230 46 95 141 371
31 29 Zalewski Grzegorz Artur P Wrocław 40 45 50 135 47 96 143 278
Tropowiec Goszcz 1
76 80 Woźniak Hubert Mateusz P Wrocław 65 90 85 240 57 81 138 378 1043 6
78 22 Woźniak Waldemar Robert P Wrocław 60 55 80 195 73 87 160 355
77 27 Tworkowski Tomasz P Wrocław 65 55 70 190 56 64 120 310
Szarak Jelcz Laskowice 1
23 48 Łucinkiewicz Krzysztof P Wrocław 75 70 85 230 70 78 148 378 1007 7
24 53 Łucinkiewicz Waldemar P Wrocław 50 70 60 180 80 95 175 355
22 37 Mądrzyk Tomasz Józef P Wrocław 60 65 30 155 39 80 119 274
Bażant Oława
36 64 Stanasiuk Rafał P Wrocław 85 75 75 235 78 89 167 402 786 8
35 59 Dziumakowski Zbigniew Edward P Wrocław 80 75 55 210 78 96 174 384
Rolnik Wrocław
64 5 Kuriata Wojciech P Wrocław 75 65 35 175 69 65 134 309 784 9
63 10 Mnich Marek Jerzy P Wrocław 40 50 55 145 43 66 109 254
87 79 Sioch Ireneusz P Wrocław 55 25 30 110 62 49 111 221
Łowiec Wrocław
38 35 Jaworski Sławomir P Wrocław 60 50 65 175 70 88 158 333 764 10
71 30 Szczudło Andrzej Sebastian P Wrocław 35 25 40 100 71 86 157 257
72 40 Szczot Marek P Wrocław 50 10 45 105 0 69 69 174
Jeleń Wrocław
49 14 Sioch Filip Ireneusz P Wrocław 85 80 80 245 49 76 125 370 717 11
48 45 Chudzikowski Krzysztof Czesław P Wrocław 75 70 65 210 64 73 137 347
WKŁ Widawa
7 11 Roszak Zbigniew P Poznań 45 50 70 165 57 75 132 297 701 12
8 36 Sarata Paula Anna P Wrocław 40 40 50 130 47 91 138 268
6 25 Kociatkiewicz Rafał Tomasz P Wrocław 10 20 25 55 27 54 81 136
Czajka Wrocław
39 83 Kozina Tomasz Wiktor P Wrocław 55 65 75 195 59 82 141 336 685 13
40 77 Bronowicki Lech P Opole 40 45 55 140 15 33 48 188
41 4 Kubaja Piotr Marcin P Wrocław 25 10 25 60 26 75 101 161
Remiza Wrocław
46 76 Mulka Tomasz Andrzej P Wrocław 65 80 65 210 52 82 134 344 630 14
47 47 Styś Wojciech Daniel P Wrocław 30 50 65 145 48 93 141 286
Diana Milicz
75 16 Krysiak Mikołaj P Kalisz 65 65 75 205 75 76 151 356 620 15
73 68 Olejnik Jan P Wrocław 50 60 35 145 58 61 119 264
Rokita Brzeg Dolny
18 62 Walczak Mateusz P Wrocław 40 45 45 130 49 33 82 212 592 16
16 67 Szczeciński Adrian Stanisław P Wrocław 40 35 40 115 24 55 79 194
17 78 Sierpiński Sławomir P Wrocław 35 20 30 85 71 30 101 186

Wyniki 57. Okręgowych Zawodów Strzeleckich - Opole-Grudzice 18.05.2019 r.



Wyniki indywidualne w klasie powszechnej
L.P. Nazwisko i imię Nr Klasa Krąg Przeloty Zając ŚRUT Dzik Rogacz Lis KULA SUMA
1 Porowski Konrad 75 P 85 95 50 50 280 88 47 50 185 465
2 Skoczylas Sebastian 31 P 75 100 50 50 275 84 47 42 173 448
3 Dobrowolski Zbigniew 35 P 85 100 50 40 275 76 41 39 156 431
4 Raczyński Remigiusz 4 P 75 85 40 50 250 84 45 49 178 428
5 Wójcik Hubert 52 P 85 90 50 40 265 68 45 49 162 427
6 Polak Arkadiusz 72 P 80 70 50 50 250 78 50 44 172 422
7 Polak Tomasz 70 P 75 90 50 45 260 77 35 49 161 421
8 Kaszyca Hubert 24 P 90 95 50 50 285 59 39 35 133 418
9 Kurgan Adrian 36 P 85 70 45 35 235 79 48 50 177 412
10 Sioch Filip 48 P 75 95 50 50 270 91 0 49 140 410
11 Mrówczyński Radosław 74 P 80 80 50 50 260 66 44 40 150 410
12 Mazur Wiesław 76 P 70 85 50 45 250 69 34 44 147 397
13 Kolbusz Zbigniew 54 P 80 70 50 25 225 79 47 44 170 395
14 Białek Andrzej 50 P 90 75 50 40 255 74 19 46 139 394
15 Zagórski Ryszard 29 P 70 70 45 50 235 72 45 42 159 394
16 Woźniak Waldemar 9 P 65 70 40 45 220 77 46 48 171 391
17 Gramza Mateusz 59 P 70 85 50 50 255 44 45 46 135 390
18 Kolbusz Hubert 53 P 85 60 50 30 225 82 37 46 165 390
19 Laszczyk Ryszard 16 P 75 55 45 45 220 72 47 50 169 389
20 Skóra Sebastian 26 P 60 75 50 50 235 71 36 45 152 387
21 Maleszka Krzysztof 49 P 75 80 40 40 235 78 38 35 151 386
22 Danek Tomasz 58 P 70 80 45 45 240 58 39 48 145 385
23 Foraita Marcin 18 P 65 80 45 50 240 65 35 43 143 383
24 Trawiński Michał 14 P 70 45 50 50 215 85 38 45 168 383
25 Froń Roman 23 P 60 70 45 45 220 78 44 40 162 382
26 Komorowski Damian 45 P 65 60 45 50 220 88 47 27 162 382
27 Laszczyk Michał 17 P 75 85 45 45 250 42 41 48 131 381
28 Andryszczak Jan 34 P 90 45 40 40 215 77 38 47 162 377
29 Żygadło Marcin 62 P 65 70 45 40 220 65 46 45 156 376
30 Zabiegło Edward 25 P 60 85 45 45 235 52 34 47 133 368
31 Miszczuk Dariusz 27 P 70 75 45 30 220 46 45 48 139 359
32 Prask Hubert 44 P 55 80 50 35 220 49 38 49 136 356
33 Wróciński Zbigniew 73 P 65 65 45 50 225 42 43 41 126 351
34 Tworkowski Tomasz 8 P 50 70 50 45 215 41 48 47 136 351
35 Kowalski Maciej 51 P 60 65 35 40 200 77 41 33 151 351
36 Raczyński Radosław 2 P 90 65 40 45 240 43 28 38 109 349
37 Pałka Wiesław 22 P 70 70 45 30 215 57 28 49 134 349
38 Jaszczak Andrzej 19 P 65 55 45 30 195 65 48 39 152 347
39 Jaworski Sławomir 40 P 50 70 50 25 195 62 49 35 146 341
40 Foraita Jacek 5 P 70 70 40 45 225 53 14 45 112 337
41 Łucinkiewicz Krzysztof 38 P 70 60 30 45 205 59 28 39 126 331
42 Bronowicki Paweł 7 P 35 60 40 50 185 57 43 46 146 331
43 Łucinkiewicz Waldemar 39 P 65 60 30 35 190 60 35 34 129 319
44 Świerczek Mariusz 42 P 45 40 30 40 155 71 42 42 155 310
45 Halski Zbigniew 68 P 50 60 35 40 185 66 49 9 124 309
46 Polak Marian 71 P 45 65 45 35 190 50 45 21 116 306
47 Gonciarz Sławomir 3 P 45 50 45 30 170 53 42 39 134 304
48 Turowski Tomasz 60 P 70 30 40 25 165 55 46 38 139 304
49 Ciężarek Aleksander 57 P 60 65 35 30 190 33 32 47 112 302
50 Raczyński Rajmund 6 P 45 65 45 35 190 40 32 37 109 299
51 Mądrzyk Tomasz 37 P 35 50 45 15 145 62 48 43 153 298
52 Winowski Tomasz 11 P 75 50 20 45 190 62 30 7 99 289
53 Mrochen Mariusz 12 P 50 70 45 10 175 33 45 34 112 287
54 Raczyński Roman 1 P 50 55 30 50 185 26 33 38 97 282
55 Szczudło Andrzej 41 P 45 45 30 25 145 49 37 36 122 267
56 Błażejewski Piotr 30 P 55 35 40 45 175 30 15 44 89 264
57 Roszak Zbigniew 61 P 35 50 30 15 130 37 47 35 119 249
58 Cybulski Marek 10 P 40 65 35 20 160 22 34 28 84 244
59 Kulesz Dariusz 28 P 40 55 40 20 155 29 36 21 86 241
60 Perka Piotr 65 P 50 25 25 35 135 18 29 47 94 229
61 Sarata Paula 63 P 40 35 35 30 140 39 18 27 84 224
62 Chmieluk Martyna 43 P 35 30 30 15 110 0 36 34 70 180












Wyniki indywidualne w klasie mistrzowskiej
L.P. Nazwisko i imię Klasa Krąg Przeloty Zając ŚRUT Dzik Rogacz Lis KULA SUMA
1 Jaszczak Jarosław M 95 90 45 50 280 73 45 50 168 448
2 Trzaskowski Maciej M 85 90 45 50 270 76 49 45 170 440
3 Afanasjew Kamil M 80 90 45 50 265 80 47 47 174 439
4 Wołk Bartosz M 85 80 40 50 255 88 48 48 184 439
5 Skotnicki Piotr M 80 95 50 50 275 61 46 50 157 432
6 Huminiak Tomasz M 75 85 50 45 255 87 40 46 173 428
7 Markiewicz Maciej M 65 85 40 50 240 88 48 48 184 424
8 Szydełko Aleksander M 70 90 45 50 255 68 48 48 164 419
9 Olczyk Dariusz M 80 75 50 50 255 81 34 45 160 415
10 Chudziński Paweł M 80 90 45 50 265 65 30 48 143 408
11 Trzaskowski Stanisław M 70 90 40 50 250 78 36 44 158 408
12 Chodorowski Janusz M 65 90 50 40 245 69 43 49 161 406
13 Sejud Michał M 75 75 35 45 230 80 43 48 171 401
14 Rostalski Jan M 45 75 40 40 200 70 40 47 157 357





Klasyfikacja Drużynowa - wyniki zawodników klasy powszechnej
Miejsce Nazwa drużyny Kula Śrut SUMA
1 Dzik Strzelin 495 725 1 220
2 Remiza Wrocław 497 715 1 212
3 św. Hubert Oleśnica 443 710 1 153
4 Jeleń Syców 429 720 1 149
5 Knieja Oleśnica 441 690 1 131
6 Diana Trzebnica 424 690 1 114
7 Tur Oława 419 660 1 079
8 Tropowiec Goszcz 453 620 1 073
9 Ponowa 2 Bierutów 399 665 1 064
10 Szarak 2 Jelcz Laskowice 408 540 948
11 Ponowa 1 Bierutów 340 595 935
12 Knieja Wrocław 368 550 918
13 Łowiec Wrocław 423 495 918
14 Daniel Wołów 334 565 899
15 Widawa Wrocław 359 490 849
16 Korona Jelcz Laskowice 295 525 820
17 Szarak 1 Jelcz Laskowice 173 275 448
18 Jeleń Wrocław 140 270 410



Klasyfikacja drużynowa - OPEN
Miejsce Nazwa drużyny Kula Śrut SUMA
1 Jeleń Wrocław 497 765 1 262
2 Jeleń Milicz 495 735 1 230
3 Dzik Strzelin 495 725 1 220
4 Remiza Wrocław 497 715 1 212
5 Szarak 1 Jelcz Laskowice 491 720 1 211
6 Jeleń Oleśnica 491 705 1 196
7 św. Hubert Oleśnica 443 710 1 153
8 Diana Strzelin 440 710 1 150
9 Jeleń Syców 429 720 1 149
10 Knieja Oleśnica 441 690 1 131
11 Diana Trzebnica 424 690 1 114
12 Tur Oława 419 660 1 079
13 Tropowiec Goszcz 453 620 1 073
14 Ponowa 2 Bierutów 399 665 1 064
15 Szarak 2 Jelcz Laskowice 408 540 948
16 Ponowa 1 Bierutów 340 595 935
17 Knieja Wrocław 368 550 918
18 Łowiec Wrocław 423 495 918
19 Daniel Wołów 334 565 899
20 Widawa Wrocław 359 490 849
21 Korona Jelcz Laskowice 295 525 820

Wyniki 56. Okręgowych Zawodów Strzeleckich - Opole-Grudzice 30.06.2018 r.



Wyniki indywidualne w klasie powszechnej
L.P. Nazwisko i imię Nr Klasa Krąg Przeloty Zając Śrut Dzik Rogacz Lis Kula SUMA
1 Afanasjew Kamil 50 P 70 95 50 50 265 67 50 49 166 431
2 Wójcik Hubert 43 P 70 90 50 50 260 75 48 47 170 430
3 Kaszyca Hubert 26 P 95 95 45 50 285 63 44 35 142 427
4 Zabiegło Edward 37 P 75 90 50 45 260 75 46 44 165 425
5 Kolbusz Paweł 45 P 85 75 50 50 260 66 48 50 164 424
6 Raczyński Remigiusz 4 P 90 80 45 50 265 60 42 47 149 414
7 Sioch Filip 1 P 90 85 45 35 255 60 45 49 154 409
8 Mrówczyński Radosław 42 P 60 80 50 50 240 75 47 46 168 408
9 Skotnicki Piotr 15 P 75 80 50 40 245 66 50 46 162 407
10 Laszczyk Ryszard 12 P 60 60 50 45 215 86 47 47 180 395
11 Kurgan Adrian 34 P 75 70 45 40 230 61 50 49 160 390
12 Maleszka Krzysztof 7 P 60 80 45 50 235 67 40 46 153 388
13 Białek Andrzej 8 P 70 70 40 50 230 64 47 47 158 388
14 Skóra Sebastian 38 P 65 70 50 40 225 75 47 38 160 385
15 Komorowski Damian 13 P 60 75 50 30 215 81 40 49 170 385
16 Stofel Leszek 24 P 65 65 50 45 225 68 44 47 159 384
17 Stanasiuk Rafał 22 P 70 85 40 50 245 58 34 45 137 382
18 Laszczyk Michał 10 P 70 90 45 45 250 36 46 47 129 379
19 Skóra Mariusz 39 P 70 65 45 25 205 91 29 48 168 373
20 Jaszczak Andrzej 46 P 65 80 40 40 225 62 37 45 144 369
21 Foraita Jacek 6 P 75 45 45 45 210 69 44 45 158 368
22 Foraita Marcin 11 P 65 80 40 40 225 63 36 43 142 367
23 Gajerski Grzegorz 40 P 75 65 45 45 230 71 44 20 135 365
24 Prask Hubert 14 P 55 80 50 40 225 66 34 40 140 365
25 Tworkowski Tomasz 20 P 45 70 50 40 205 79 44 32 155 360
26 Dobrowolski Zbigniew 52 P 65 60 35 25 185 86 48 40 174 359
27 Pałka Wiesław 27 P 70 70 40 35 215 56 47 37 140 355
28 Kokiel Marek 33 P 70 60 35 30 195 63 49 48 160 355
29 Kolbusz Hubert 44 P 80 60 45 40 225 36 46 44 126 351
30 Raczyński Rajmund 5 P 70 55 45 50 220 45 44 34 123 343
31 Bronowicki Paweł 19 P 50 55 30 35 170 81 45 47 173 343
32 Kowalski Maciej 9 P 55 60 40 45 200 59 42 41 142 342
33 Froń Roman 25 P 70 55 50 40 215 42 41 41 124 339
34 Woźniak Waldemar 21 P 65 45 50 40 200 46 48 42 136 336
35 Błażejewski Piotr 18 P 55 50 45 40 190 56 40 41 137 327
36 Kulesz Filip 17 P 75 75 45 20 215 33 25 50 108 323
37 Grysiński Mirosław 35 P 55 50 30 45 180 53 37 31 121 301
38 Pawlak Michał 41 P 70 65 45 35 215 52 8 11 71 286
39 Winowski Tomasz 28 P 75 45 15 40 175 63 26 13 102 277
40 Kulesz Dariusz 16 P 45 55 35 35 170 42 26 35 103 273
41 Mrocheń Mariusz 29 P 40 35 45 40 160 24 29 8 61 221
42 Klich Artur 36 P 55 25 40 45 165 26 0 24 50 215
43 Roźmiatowski Robert 30 P 45 30 20 20 115 23 6 6 35 150

Wyniki indywidualne w klasie mistrzowskiej
L.P. Nazwisko i imię Klasa Krąg Przeloty Zając Śrut Dzik Rogacz Lis Kula SUMA
1 Huminiak Tomasz M 80 95 50 50 275 94 45 50 189 464
2 Markiewicz Maciej M 90 95 40 50 275 74 41 48 163 438
3 Janczak Krzysztof M 85 80 50 45 260 74 41 50 165 425
4 Trzaskowski Maciej M 75 75 50 45 245 90 34 46 170 415
5 Trzaskowski Stanisław M 80 90 50 40 260 66 36 47 149 409
6 Chodorowski Janusz M 75 90 45 45 255 59 35 38 132 387
7 Sejud Michał M 90 75 50 45 260 62 17 45 124 384
8 Zagórski Ryszard M 65 60 50 50 225 81 34 44 159 384
9 Dziumakowski Zbigniew M 55 65 45 50 215 85 36 47 168 383

Klasyfikacja Drużynowa - OPEN
Miejsce Nazwa drużyny Kula Śrut SUMA
1 Jeleń Wrocław 506 805 1 311
2 Knieja Wrocław 497 720 1 217
3 Remiza Wrocław 460 745 1 205
4 Diana Trzebnica 493 690 1 183
5 Diana Strzelin 479 700 1 179
7 Bażant Oława 464 685 1 149
8 Św. Hubert Oleśnica 451 690 1 141
10 Ponowa Bierutów 430 695 1 125
11 Jeleń Syców 406 715 1 121
12 Knieja Oleśnica 453 665 1 118
13 Puchacz Wrocław 374 685 1 059
14 Tropowiec Goszcz 464 575 1 039
15 Daniel Wołów 370 610 980
17 Dzik Strzelin 331 575 906
19 Korona Jelcz-Laskowice 198 450 648

Klasyfikacja Drużynowa - wyniki zawodników klasy powszechnej
Miejsce Nazwa drużyny Kula Śrut SUMA
1 Remiza Wrocław 460 745 1 205
2 Diana Trzebnica 493 690 1 183
3 Knieja Wrocław 472 685 1 157
4 Św. Hubert Oleśnica 451 690 1 141
5 Ponowa Bierutów 430 695 1 125
6 Jeleń Syców 406 715 1 121
7 Knieja Oleśnica 453 665 1 118
8 Puchacz Wrocław 374 685 1 059
9 Tropowiec Goszcz 464 575 1 039
10 Daniel Wołów 348 575 923
11 Dzik Strzelin 331 575 906
12 Korona Jelcz-Laskowice 198 450 648

Wyniki 55. Okręgowych Zawodów Strzeleckich - Opole-Grudzice 20.05.2017 r.


Indywidualne w klasie mistrzowskiej
L.P. Nazwisko i imię Nr Klasa Krąg Przeloty Zając ŚRUT Dzik Rogacz Lis KULA SUMA
1 Niedziałek Kamil 52 M 85 90 45 50 270 88 50 45 183 453
2 Szydełko Aleksander 67 M 85 85 45 50 265 81 50 46 177 442
3 Olczyk Dariusz 64 M 90 75 50 35 250 90 49 43 182 432
4 Dziumakowski Zbigniew 7 M 85 85 40 45 255 77 48 47 172 427
5 Zagórski Ryszard 4 M 85 60 35 45 225 68 47 45 160 385
6 Trzaskowski Stanisław 36 M 90 70 50 30 240 65 46 30 141 381
7 Woźniak Marek 23 M 75 70 45 35 225 59 45 37 141 366
8 Nowak Marcin 37 M 75 60 20 35 190 76 50 46 172 362
9 Stofel Leszek 9 M 70 70 40 30 210 50 45 34 129 339
10 Sejud Michał 15 M 55 75 40 15 185 57 48 36 141 326
11 Żerebecki Leszek 24 M 65 45 35 40 185 50 44 45 139 324
12 Szydełko Krzysztof 65 M 50 60 35 35 180 62 26 25 113 293
Wyniki indywidualne w klasie powszechnej
L.P. Nazwisko i imię Klasa Krąg Przeloty Zając ŚRUT Dzik Rogacz Lis KULA SUMA
1 Trzaskowski Maciej P 90 90 45 45 270 88 50 43 181 451
2 Kolbusz Paweł P 90 80 50 50 270 80 46 47 173 443
3 Kusiński Arkadiusz P 90 70 45 50 255 79 50 43 172 427
4 Porowski Konrad P 80 80 50 40 250 78 49 46 173 423
5 Sioch Filip P 95 80 50 15 240 75 50 50 175 415
6 Pawlak Michał P 90 80 40 45 255 62 48 44 154 409
7 Mrówczyński Radosław P 80 80 45 40 245 73 46 40 159 404
8 Afanasjew Kamil P 85 95 35 45 260 57 44 42 143 403
9 Chaliński Damian P 70 85 50 40 245 70 49 36 155 400
10 Kaszyca Hubert P 95 80 50 30 255 64 35 45 144 399
11 Jaszczak Andrzej P 70 90 40 30 230 72 48 44 164 394
12 Laszczyk Michał P 75 75 40 40 230 71 48 44 163 393
13 Skóra Sebastian P 100 75 50 35 260 55 44 29 128 388
14 Stanasiuk Rafał P 75 70 45 40 230 79 47 29 155 385
15 Białek Andrzej P 65 75 45 45 230 63 43 45 151 381
16 Foraita Marcin P 85 70 45 15 215 75 48 42 165 380
17 Froń Roman P 65 80 50 30 225 63 46 44 153 378
18 Cetnarowski Kamil P 75 65 45 40 225 60 47 46 153 378
19 Laszczyk Ryszard P 60 50 50 35 195 87 50 46 183 378
20 Foraita Jacek P 70 55 45 45 215 75 41 45 161 376
21 Prask Hubert P 85 90 50 25 250 48 40 35 123 373
22 Jaszczak Jarosław P 70 65 45 45 225 49 49 45 143 368
23 Miszczuk Dariusz P 80 60 50 20 210 64 44 49 157 367
24 Skotnicki Piotr P 60 65 35 40 200 70 50 46 166 366
25 Woźniak Przemysław P 70 60 40 20 190 88 49 34 171 361
26 Zabiegło Edward P 55 85 50 25 215 75 46 24 145 360
27 Woźniak Waldemar P 65 65 40 45 215 52 44 48 144 359
28 Paterek Michał P 75 50 50 20 195 70 50 44 164 359
29 Wójcik Hubert P 80 70 45 45 240 53 25 40 118 358
30 Pałka Wiesław P 65 80 45 35 225 45 39 46 130 355
31 Andryszczak Jan P 80 50 45 15 190 76 43 46 165 355
32 Dobrowolski Zbigniew P 40 75 45 20 180 81 44 49 174 354
33 Kokiel Marek P 85 80 30 20 215 56 49 33 138 353
34 Tworkowski Tomasz P 65 50 45 35 195 67 47 42 156 351
35 Łaski Bartłomiej P 60 45 50 30 185 69 44 41 154 339
36 Janus Radosław P 80 70 25 25 200 58 43 36 137 337
37 Kulesza Paweł P 65 60 40 30 195 66 39 36 141 336
38 Stróżyk Artur P 55 75 40 5 175 76 47 33 156 331
39 Kurgan Adrian P 85 40 45 30 200 45 41 33 119 319
40 Bronowicki Paweł P 50 45 40 35 170 54 45 43 142 312
41 Kulesz Filip P 80 55 30 10 175 57 46 32 135 310
42 Kowalski Maciej P 70 65 40 20 195 34 36 34 104 299
43 Szkop Rafał P 65 75 35 35 210 31 33 19 83 293
44 Kulesz Dariusz P 60 60 40 10 170 47 37 34 118 288
45 Mulka Tomasz P 65 50 45 30 190 31 33 27 91 281
46 Rycombel Tomasz P 50 65 40 20 175 68 33 3 104 279
47 Jankowski Bartosz P 50 45 50 10 155 41 44 29 114 269
48 Kijek Piotr P 30 55 30 25 140 30 41 44 115 255
49 Mnich Marek P 40 35 30 10 115 46 33 22 101 216
50 Solis Bartłomiej P 15 50 10 30 105 47 27 6 80 185
51 Stach Patryk P 60 25 30 10 125 26 15 9 50 175
52 Filipiak Tomasz P 40 20 10 15 85 29 22 31 82 167
53 Gieronis Marek P 40 15 20 5 80 16 33 33 82 162




Klasyfikacja Drużynowa - OPEN
Miejsce Nazwa drużyny Kula Śrut SUMA
1 Piętnastka Wrocław 499 690 1 189
2 św. Hubert Oleśnica 507 640 1147
3 Jeleń Syców 427 705 1132
4 Diana Trzebnica 430 685 1115
5 Puchacz Wrocław 396 710 1106
6 Sokół Wrocław 456 640 1096
7 Remiza Wrocław 382 700 1082
8 Dzik Strzelin 458 570 1028
9 Tropowiec Goszcz I 469 555 1024
10 Rolnik Wrocław 417 550 967
11 Knieja Oleśnica 335 530 865
12 Diana Strzelin 319 485 804
14 Jeleń Oleśnica 307 455 762
16 Odyniec Środa Śląska 301 400 701
17 Cyranka Twardogóra 270 330 600
18 Daniel Wołów 253 345 598
19 Bażant Oława 155 230 385
21 Tropowiec Goszcz II 144 215 359
22 Orzeł Milicz 132 205 337




Klasyfikacja Drużynowa - wyniki zawodników klasy powszechnej
Miejsce Nazwa drużyny Kula Śrut SUMA
1 Piętnastka Wrocław 499 690 1189
2 Diana Strzelin 460 725 1185
3 Bażant Oława 456 695 1151
4 Św. Hubert Oleśnica 507 640 1147
5 Jeleń Syców 427 705 1132
6 Diana Trzebnica 430 685 1115
7 Puchacz Wrocław 396 710 1106
8 Sokół Wrocław 456 640 1096
9 Jeleń Oleśnica 448 640 1088
10 Remiza Wrocław 382 700 1082
11 Tropowiec Goszcz II 424 625 1049
12 Cyranka Twardogóra 447 595 1042
13 Dzik Strzelin 458 570 1028
14 Tropowiec Goszcz I 469 555 1024
15 Daniel Wołów 413 570 983
16 Rolnik Wrocław 417 550 967
17 Knieja Oleśnica 335 530 865
18 Odyniec Środa Śląska 301 400 701
19 Orzeł Milicz 304 395 699

Wyniki 54. Okręgowych Zawodów Strzeleckich - Opole-Grudzice 25.06.2016 r.





Wyniki indywidualne w klasie powszechnej
L.P. Nazwisko i imię Nr Klasa Krąg Przeloty Zając ŚRUT Dzik Rogacz Lis KULA SUMA
1 Olczyk Dariusz 55 P 90 85 50 50 275 77 36 49 162 437
2 Jaszczak Jarosław 35 P 80 95 45 40 260 78 46 49 173 433
3 Kaszyca Hubert 39 P 90 95 50 40 275 64 48 45 157 432
4 Trzaskowski Maciej 58 P 80 90 40 45 255 80 45 50 175 430
5 Mrówczyński Radosław 22 P 80 95 50 40 265 68 45 44 157 422
6 Kusiński Arkadiusz 4 P 90 60 50 45 245 86 44 47 177 422
7 Chaliński Damian 2 P 75 70 50 50 245 79 46 50 175 420
8 Raczyński Remigiusz 57 P 85 95 40 15 235 84 48 50 182 417
9 Polak Arkadiusz 53 P 75 75 50 50 250 71 46 48 165 415
10 Kolbusz Paweł 32 P 80 90 35 35 240 80 45 46 171 411
11 Stanasiuk Rafał 7 P 75 80 50 45 250 66 49 45 160 410
12 Paterek Michał 3 P 80 75 45 35 235 85 43 46 174 409
13 Dąbrowski Piotr 6 P 90 65 50 40 245 74 45 44 163 408
14 Afanasjew Kamil 49 P 75 90 35 45 245 73 35 46 154 399
15 Laszczyk Ryszard 14 P 80 75 30 40 225 75 45 50 170 395
16 Wożniak Hubert Jr 45 P 75 85 40 35 235 85 44 30 159 394
17 Miszczuk Dariusz 11 P 90 80 45 20 235 65 42 50 157 392
18 Cybulski Marek 41 P 75 80 45 35 235 61 38 49 148 383
19 Skotnicki Piotr 62 P 80 60 40 30 210 75 46 45 166 376
20 Janus Radosław 1 P 90 75 30 35 230 53 44 47 144 374
21 Bronowicki Paweł 43 P 40 80 40 35 195 85 45 49 179 374
22 Szkop Rafał 23 P 65 85 50 30 230 56 41 46 143 373
23 Zabiegło Edward 10 P 65 80 45 25 215 65 41 49 155 370
24 Wójcik Hubert 31 P 80 75 40 50 245 39 42 43 124 369
25 Cetnarowski Kamil 50 P 80 75 45 40 240 39 44 46 129 369
26 Wróblewski Jarosław 52 P 70 80 40 35 225 49 47 48 144 369
27 Pawlak Michał 24 P 65 70 40 45 220 56 48 44 148 368
28 Jaszczak Andrzej 36 P 65 70 50 30 215 62 42 48 152 367
29 Froń Roman 37 P 65 65 40 40 210 62 42 49 153 363
30 Andryszczak Jan 19 P 80 65 45 25 215 55 49 42 146 361
31 Laszczyk Michał 15 P 75 70 40 35 220 60 33 46 139 359
32 Rataj Mateusz 60 P 65 65 40 40 210 66 35 46 147 357
33 Kokiel Marek 59 P 60 75 45 25 205 62 41 45 148 353
34 Mazur Wiesław 28 P 70 70 50 30 220 50 37 44 131 351
35 Skóra Sebastian 12 P 65 50 50 45 210 60 45 30 135 345
36 Mazur Krzysztof 29 P 60 75 45 25 205 55 40 45 140 345
37 Pałka Wiesław 38 P 85 85 50 25 245 30 28 32 90 335
38 Winowski Tomasz 40 P 60 65 35 45 205 63 38 29 130 335
39 Koryś Hubert 20 P 55 50 45 30 180 59 43 47 149 329
40 Łucinkiewicz Krzysztof 17 P 60 65 30 45 200 44 36 48 128 328
41 Łaski Bartłomiej 5 P 50 70 45 25 190 48 43 47 138 328
42 Foraita Jacek 13 P 95 60 40 15 210 46 35 36 117 327
43 Tworkowski Tomasz 44 P 55 75 45 20 195 44 46 30 120 315
44 Łyskawa Dominik 33 P 75 50 40 30 195 33 23 43 99 294
45 Kurgan Adrian 21 P 75 25 15 40 155 61 37 38 136 291
46 Kulesz Filip 30 P 45 50 35 30 160 47 42 34 123 283
47 Madrzyk Tomasz 18 P 45 45 30 10 130 58 48 44 150 280
48 Kopacki Patryk 51 P 50 40 35 15 140 6 41 45 92 232
49 Kulesz Dariusz 25 P 60 35 40 25 160 33 8 24 65 225
50 Ziółkowski Krystian 27 P 0 20 25 20 65 34 42 20 96 161




Indywidualne w klasie mistrzowskiej
L.P. Nazwisko i imię Nr Klasa Krąg Przeloty Zając ŚRUT Dzik Rogacz Lis KULA SUMA
1 Szydełko Aleksander * 54 M 95 95 40 50 280 82 46 50 178 458
2 Niedziałek Kamil ** 56 M 90 90 50 45 275 84 49 49 182 457
3 Stofel Leszek 9 M 80 90 35 50 255 73 44 42 159 414
4 Zagórski Ryszard 26 M 80 80 45 35 240 75 49 47 171 411
5 Dziumakowski Zbigniew 8 M 85 70 35 45 235 80 43 46 169 404
6 Sejud Michał 34 M 90 90 50 20 250 70 25 50 145 395
7 Chodorowski Janusz 16 M 75 85 35 35 230 69 41 46 156 386
8 Trzaskowski Stanisław 61 M 65 75 35 45 220 63 42 43 148 368
9 Bociek Krzysztof 42 M 85 80 45 25 235 54 46 30 130 365
10 Żerebecki Leszek 48 M 60 70 40 40 210 62 42 48 152 362
11 Wożniak Hubert 46 M 70 65 50 35 220 52 24 42 118 338
12 Woźniak Marek 47 M 45 65 40 30 180 55 30 25 110 290

*Najlepszy śrut - 280 pkt.
**Najlepsza kula - 182 pkt.





Klasyfikacja Drużynowa - OPEN
Miejsce Nazwa drużyny Kula Śrut SUMA
1 Bażant Oława 488 740 1228
2 Sokół Wrocław 493 710 1203
3 Jeleń Olesnica 470 725 1195
4 Puchacz Siedlakowice 448 715 1163
5 Piętnastka Wrocław 478 680 1158
6 Diana 2 Strzelin 471 680 1151
7 Diana 1 Strzelin 470 670 1140
8 Jeleń Syców 400 730 1130
9 Diana Trzebnica 447 660 1107
10 Korona Jelcz Laskowice 408 675 1083
11 Tropowiec I Goszcz 458 625 1083
12 św. Hubert Oleśnica 426 655 1081
13 Remiza Wrocław 394 680 1074
14 Szarak Jelcz Laskowice 434 560 994
15 Tropowiec II Goszcz 380 610 990
16 Dzik Strzelin 431 550 981
17 Remiza Wołów 394 585 979
18 Daniel Wołów 332 465 797




Klasyfikacja Drużynowa - wyniki zawodników klasy powszechnej
Miejsce Nazwa drużyny Kula Śrut SUMA
1 Sokół Wrocław 493 710 1203
2 Puchacz Siedlakowice 448 715 1163
3 Piętnastka Wrocław 478 680 1158
4 Diana 1 Strzelin 470 670 1140
5 Jeleń Syców 400 730 1130
6 Diana Trzebnica 447 660 1107
7 Tropowiec I Goszcz 458 625 1083
8 św. Hubert Oleśnica 426 655 1081
9 Remiza Wrocław 394 680 1074
10 Dzik Strzelin 431 550 981
11 Remiza Wołów 394 585 979

Wyniki 53. Okręgowych Zawodów Strzeleckich - Opole-Grudzice 12.09.2015 r.





Indywidualne w klasie powszechnej
L.P. Nazwisko i imię Nr Klasa Krąg Przeloty Zając ŚRUT Dzik Rogacz Lis KULA SUMA
1 Porowski Konrad 23 P 90 85 45 40 260 91 44 50 185 445
2 Skotnicki Piotr 61 P 100 95 45 35 275 74 45 50 169 444
3 Kolbusz Paweł 5 P 65 95 50 40 250 78 47 49 174 424
4 Jaszczak Jarosław 42 P 85 85 50 30 250 73 47 48 168 418
5 Kolbusz Zbigniew 4 P 85 85 45 35 250 69 49 47 165 415
6 Trzaskowski Maciej 52 P 90 85 50 15 240 82 45 47 174 414
7 Raczyński Remigiusz 62 P 85 80 25 45 235 83 50 45 178 413
8 Wróblewski Jarosław 50 P 65 90 45 40 240 72 48 50 170 410
9 Mrówczyński Radosław 19 P 80 85 45 35 245 80 37 47 164 409
10 Kusiński Arkadiusz 22 P 75 85 40 30 230 81 49 43 173 403
11 Zabiegło Edward 10 P 75 80 50 35 240 71 35 50 156 396
12 Polak Arkadiusz 55 P 80 85 35 35 235 75 40 46 161 396
13 Laszczyk Michał 26 P 75 75 40 35 225 72 47 49 168 393
14 Kaszyca Hubert 1 P 80 95 40 30 245 63 37 46 146 391
15 Chaliński Damian 36 P 55 85 45 40 225 65 50 49 164 389
16 Polak Tomasz 56 P 50 80 45 30 205 91 44 48 183 388
17 Laszczyk Ryszard 25 P 75 75 35 15 200 80 48 48 176 376
18 Froń Roman 3 P 70 80 35 40 225 66 48 35 149 374
19 Mazur Krzysztof 14 P 65 80 45 35 225 53 44 45 142 367
20 Miszczuk Dariusz 11 P 75 60 40 30 205 76 38 47 161 366
21 Łuszczyński Krzysztof 64 P 70 55 40 35 200 69 47 46 162 362
22 Andryszczak Jan 28 P 70 70 25 30 195 77 37 48 162 357
23 Skóra Sebastian 12 P 80 90 50 30 250 50 32 24 106 356
24 Kokiel Marek 54 P 60 70 40 25 195 63 46 50 159 354
25 Pałka Wiesław 2 P 80 65 45 30 220 60 34 35 129 349
26 Sikora Krzysztof 45 P 30 85 45 30 190 65 45 48 158 348
27 Mazur Wiesław 13 P 80 75 40 35 230 40 34 42 116 346
28 Foraita Marcin 27 P 35 80 30 45 190 63 48 39 150 340
29 Jaszczak Andrzej 40 P 50 65 45 20 180 66 47 43 156 336
30 Szkop Waldemar 20 P 70 70 50 20 210 39 44 41 124 334
31 Winowski Tomasz 46 P 55 75 50 30 210 60 26 37 123 333
32 Rataj Mateusz 53 P 45 65 35 35 180 59 43 50 152 332
33 Tworkowski Tomasz 9 P 55 65 40 5 165 80 48 39 167 332
34 Bronowicki Paweł 7 P 25 55 40 45 165 62 49 49 160 325
35 Łyskawa Dominik 6 P 75 75 35 25 210 33 29 48 110 320
36 Polak Marian 57 P 60 60 20 20 160 61 45 42 148 308
37 Centnarowski Kamil 60 P 55 35 20 35 145 57 44 43 144 289
38 Kulesz Filip 15 P 75 75 45 5 200 20 43 18 81 281
39 Cybulski Marek 47 P 30 85 40 35 190 21 24 33 78 268
40 Kulesz Dariusz 17 P 60 70 35 25 190 15 15 46 76 266
41 Gajerski Grzegorz 21 P 35 75 45 30 185 24 33 15 72 257
42 Kurgan Adrian 30 P 60 50 25 30 165 26 33 21 80 245
43 Pietras Grzegorz 8 P 60 30 0 25 115 31 44 50 125 240
44 Skorupski Wojciech 51 P 55 45 5 25 130 25 30 39 94 224
45 Topolanek Arkadiusz 24 P 60 45 0 25 130 0 18 27 45 175
46 Kowlaczyk Artur 29 P 10 20 5 40 75 36 43 14 93 168




Indywidualne w klasie mistrzowskiej
L.P. Nazwisko i imię Nr Klasa Krąg Przeloty Zając ŚRUT Dzik Rogacz Lis KULA SUMA
1 Huminiak Tomasz * 31 M 85 90 50 50 275 90 49 50 189 464
2 Szydełko Aleksander 58 M 95 90 50 50 285 77 48 46 171 456
3 Binko Daniel 49 M 95 95 45 40 275 80 44 46 170 445
4 Szpak Piotr ** 32 M 90 100 50 45 285 61 46 49 156 441
5 Wołk Bartosz 43 M 60 95 45 50 250 79 48 44 171 421
6 Markiewicz Maciej 33 M 75 75 50 40 240 78 50 49 177 417
7 Guździoł Hubert 34 M 85 95 50 50 280 52 29 49 130 410
8 Kraśniewski Dariusz 38 M 90 85 50 35 260 68 47 29 144 404
9 Chudziński Paweł 44 M 75 75 50 45 245 61 48 46 155 400
10 Szydełko Krzysztof 59 M 90 90 45 35 260 44 45 48 137 397
11 Zagórski Ryszard 16 M 70 70 45 30 215 90 44 41 175 390
12 Kryszkiewicz Hubert 37 M 85 80 45 40 250 55 36 46 137 387
13 Sejud Michał 41 M 85 80 45 30 240 49 43 49 141 381
14 Woźniak Hubert 66 M 80 65 50 40 235 77 30 38 145 380
15 Trzaskowski Stanisław 63 M 75 80 40 25 220 61 41 48 150 370
16 Kraśniewski Leszek 39 M 85 60 45 35 225 50 47 46 143 368
17 Reka Dariusz 65 M 65 90 40 30 225 41 43 33 117 342




Klasyfikacja Drużynowa - OPEN
Miejsce Nazwa drużyny Kula Śrut SUMA
1 Jeleń Wrocław 522 800 1322
2 Cyranka Twardogóra 515 725 1240
3 Jeleń Milicz 484 685 1169
4 Mewa Milicz 424 735 1159
5 Remiza Wrocław 449 710 1159
6 Jeleń Oleśnica 465 670 1135
7 Diana Trzebnica 423 695 1118
8 Jeleń Syców 424 690 1114
9 św. Hubert Oleśnica 494 615 1109
10 Diana Strzelin 485 615 1100
11 Cyranka Twargogóra 492 600 1092
12 Ryś Wrocław 434 645 1079
13 Piętnastka Wrocław 403 620 1023
14 Puchacz Wrocław 360 640 1000
15 Remiza Wołów 339 655 994
16 Tropowiec Goszcz 452 445 897
17 Sokół Wrocław 294 505 799
18 Dzik Strzelin 335 435 770
19 Daniel Wołów 251 405 656
20 Korona Jelcz Laskowice 201 400 601




Klasyfikacja Drużynowa - wyniki zawodników klasy powszechnej
Miejsce Nazwa drużyny Kula Śrut SUMA
1 Remiza Wrocław 449 710 1159
2 Diana Trzebnica 423 695 1118
3 Jeleń Syców 424 690 1114
4 św. Hubert Oleśnica 494 615 1109
5 Diana Strzelin 485 615 1100
6 Cyranka Twargogóra 492 600 1092
7 Piętnastka Wrocław 403 620 1023
8 Puchacz Wrocław 360 640 1000
9 Remiza Wołów 339 655 994
10 Tropowiec Goszcz 452 445 897
11 Dzik Strzelin 335 435 770
12 Jeleń Oleśnica 324 430 754
13 Ryś Wrocław 264 370 634
14 Korona Jelcz Laskowice 201 400 601
15 Sokół Wrocław 164 225 389

Wyniki 52. Okręgowych Zawodów Strzeleckich Wrocław 20.09.2014r.





Indywidualne w klasie powszechnej
L.P. Nazwisko i imię Nr Klasa Krąg Zając ŚRUT Dzik Rogacz Lis KULA SUMA
1 Skotnicki Piotr 34 P 80 95 50 225 88 45 50 183 408
2 Laszczyk Ryszard 54 P 90 70 45 205 93 48 50 191 396
3 Porowski Konrad 72 P 60 95 50 205 91 48 49 188 393
4 Kolbusz Paweł 2 P 85 75 50 210 85 50 44 179 389
5 Kusiński Arkadiusz 71 P 80 85 45 210 71 48 49 168 378
6 Raczyński Remigiusz 7 P 100 70 35 205 77 46 50 173 378
7 Jaszczak Jarosław 42 P 80 85 50 215 77 35 49 161 376
8 Niedzielski Mariusz 78 P 95 75 50 220 78 37 37 152 372
9 Mrówczyński Radosław 19 P 75 80 45 200 76 45 44 165 365
10 Janus Radosław 37 P 70 70 50 190 87 38 50 175 365




Indywidualne w klasie mistrzowskiej
L.P. Nazwisko i imię Nr Klasa Krąg Przeloty Zając ŚRUT Dzik Rogacz Lis KULA SUMA
1 Huminiak Tomasz 10 M 90 95 0 50 235 91 50 49 190 425
2 Szydełko Aleksander 88 M 90 80 0 50 220 91 45 49 185 405
3 Szpak Piotr 11 M 85 95 0 45 225 79 46 41 166 391
4 Szydełko Krzysztof 96 M 80 85 0 50 215 80 45 49 174 389
5 Kraśniewski Leszek 75 M 90 80 0 40 210 85 44 49 178 388
6 Niedziałek Kamil 91 M 85 85 0 50 220 72 43 50 165 385
7 Markiewicz Maciej 12 M 75 75 0 50 200 86 49 48 183 383
8 Czuliński Michał 89 M 75 85 0 45 205 82 48 46 176 381
9 Wołk Bartosz 46 M 60 85 0 50 195 88 46 50 184 379
10 Kryszkiewicz Hubert 73 M 95 75 0 50 220 64 43 48 155 375




Klasyfikacja Drużynowa - OPEN
Miejsce Nazwa drużyny Kula Śrut SUMA Nr dru.
1 Jeleń Wrocław 539 660 1 199 8
2 Cyranka Twardogóra II 525 610 1 135 34
3 Mewa Milicz I 471 625 1 096 29
4 Jeleń Oleśnica 494 590 1 084 18
5 Mewa Milicz II 470 605 1 075 30
6 Jeleń Milicz II 483 570 1 053 20
7 Diana Trzebnica 418 630 1 048 10
8 św. Hubert Oleśnica 480 565 1 045 22
9 Sokół Wrocław 461 565 1 026 17
10 Remiza Wrocław 472 550 1 022 5




Klasyfikacja Drużynowa - wyniki zawodników klasy powszechnej
Miejsce Nazwa drużyny Kula Śrut SUMA Nr dru.
1 Diana Trzebnica 418 630 1 048 10
2 św. Hubert Oleśnica 480 565 1 045 22
3 Sokół Wrocław 461 565 1 026 17
4 Remiza Wrocław 472 550 1 022 5
5 Knieja Wrocław 446 570 1 016 16
6 Puchacz Wrocław 444 555 999 11
7 Jeleń Milicz I 464 530 994 19
8 Ostoja Wrocław 431 540 971 27
9 Cyranka Twardogóra I 428 525 953 33
10 Jeleń Syców 345 580 925 15